Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İbo'da Hüsran

Biby

Öne çıkan mesajlar

Seatle'a büyük umutlarla gelen, bonservisini cebinden ödeyen İbo, hüsrana uğradı. Toplam altı dakika sahada kalan İbo, Toplam attığı 1 ikilik baskette girmedi. İbo NBA'da oynadığı altı dakikada, 0sayı, 0asist, 1savunma ribandu ve 2 top kaybıyla oynadı..[signature][hline]:rock:Sacramento Kings:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

ibrahim çok geç gitti nba'e eğer zmanında gitseydi , ibo hidayettende mehmet okurdaanda iyiydi.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Biby, 24 Ocak 2005 12:19 tarihinde demiş ki:
heyecanını yerim ben onun yeteneksiz angutun teki neyine onun nba?

Senin gibi tipler oldukça hani basketbolu süper bilip inanılmaz oynayan ama teklifleri geri çeviren,kimse bişe yapamaz bu ülkede.Adam cesaret gösterip gitti senin neyine insanları böyle sokak ağzıyla eleştirmek.[signature][hline]He stands in the shadows of his lord,Dreagloth,drinking in the dark energies of the Vault.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 24 Ocak 2005 20:32 tarihinde demiş ki:İbrahim nba basketbolcusu değil.Top kontrolü zayıf,savunması yok reboundları hiç yok savaşçı değil kendi şutunu yaratamaz vs. Hiçbi döneminde hiçbi halt yapamazdı.Hidayet'in Mehmet'in tırnağı olamaz hatta.Salak salak topla oynıyıp şut atan 3 tanesindende 1'i girince kahraman ilan edilen bi adam.Nba basketbolcusu değil yani.

Ya şu konuşmalarınızda biraz insan saygısı olsa.[signature][hline]He stands in the shadows of his lord,Dreagloth,drinking in the dark energies of the Vault.
Sosyal ağlarda paylaş

NBA de savaşcı olman gerek İbo gibi deel,İbo ya el değse ah uh aglayan bi adam İbo,şutor dediğin dolu atabilcek,bi anda adam noluo derken İbo fake ini atmış kendi boş şutunu yaratmış cok hızlı birşekilde jump shot atabiliyor olcak,tabii bunun içinde fundemental gerek...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Biby, 24 Ocak 2005 11:42 tarihinde demiş ki:
Seatle'a büyük umutlarla gelen, bonservisini cebinden ödeyen İbo, hüsrana uğradı. Toplam altı dakika sahada kalan İbo, Toplam attığı 1 ikilik baskette girmedi. İbo NBA'da oynadığı altı dakikada, 0sayı, 0asist, 1savunma ribandu ve 2 top kaybıyla oynadı..

Seatle yöneticilerindne hiç biri İbo dan bir şey beklemiyor arada bir havlu sallasa yeter onlar için.[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dreagloth, 24 Ocak 2005 15:05 tarihinde demiş ki:
said:

Senin gibi tipler oldukça hani basketbolu süper bilip inanılmaz oynayan ama teklifleri geri çeviren,kimse bişe yapamaz bu ülkede.Adam cesaret gösterip gitti senin neyine insanları böyle sokak ağzıyla eleştirmek.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 24 Ocak 2005 21:43 tarihinde demiş ki:
said:
Biby, 24 Ocak 2005 11:42 tarihinde demiş ki:
Seatle'a büyük umutlarla gelen, bonservisini cebinden ödeyen İbo, hüsrana uğradı. Toplam altı dakika sahada kalan İbo, Toplam attığı 1 ikilik baskette girmedi. İbo NBA'da oynadığı altı dakikada, 0sayı, 0asist, 1savunma ribandu ve 2 top kaybıyla oynadı..

Seatle yöneticilerindne hiç biri İbo dan bir şey beklemiyor arada bir havlu sallasa yeter onlar için.

İbo ilk gittiğinde Supersonics'in resmi sitesinde ibodan büyük umutlar bekliyor musunuz sorusuna %89 ewet yanıtı çıktı.Yani ilk gittiğinde ondan Barry'nin yerini doldurması bekleniyordu ama şans bulamadı bence. inşallah başka bir takıma takas olurr. Zaten Ray Allen'ın takasından söz ediliyor ibo da belki ray'in takasında yer alır we takım değiştirir
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım aynı NBA ligini takip etmiyoruz televizyonlardan. Sonics bu senenin en iyi sezon açılışı yapan takımlarından biri.

24 Ocak itibari ile batı konferansı gibi NBA'nın büyük ağabeylerinin bulundu bir bölgede şu anda 3ncü sıradan konferans finallerine gidebiliyor ki Kings 4, Dallas 5, Lakers 6, Memphis 7, Rockets 8nci sıralardalar.

Çok formda oyuncuları var ki bunlardan biri R.Allen ve o da İ.Kutluay'ın pozisyonunda oynuyor.

Kısaca değerlendirecek olursak, bu kadar iyi başlangıç yapan ve çok formda oyunculara sahip böyle bir kadroda yer bulabilmek her babayiğidin harcı değildir.

Üstüne üstlük birde takımın yıldız oyuncusu sizinle aynı pozisyonu paylaşıyorsa, sizde sezonu sakatlar listesinde açmışsanız hemen kadroya girebilmek çok mümkün değildir.

İ.Kutluay geçde olsa doğru olanı yapmış ve NBA'ya gitmiştir. Belki Guard pozisyonunda bu kadar çok çeşitliliğe sahip bir takım olmasaydı Sonic şu anda bizler Kutluay'ın almış olduğu dakikaları konuşuyor olacaktık.

Kesinlikle bir hüsran olduğuna katılmıyorum, takımın form durumu çok yüksek ki bunu en son Jazz maçında da gösterdiler. Böyle bir takımda süre almak herkes için zordur. hele bir de Guard pozisyonunda oynuyorsanız.[signature][hline]
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

ibrahim nba oyuncusu olmadığı açık zaten hem de yaşlı, bu yaştan sonra kendi istesede bişeyler katabilmesi çok zor sadece dışardan atışlarda başarılı
beklenen bi sonuçtu seneye döner[signature][hline]Uçurumun kenarında olsan da sırf hayata gıcıklık olsun diye tekrar gül!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Nukem üslup tan bahsediyorum,dediklerine katılıyorum tabiki ibo hakkında ama unutma o İbrahim Kutluay sen Nukem sin yani bak ismini bile bilmiyorum bu yüzden basketboluna olmasa bile varlığına saygı göster ayrıca sen nerden çıktın,sana yanlış öğretmişler gibi deyimlerinde bahsettiğin şeylere kanıt teşkil eder.
İbo gerçekten sonic s in inanılmaz(gerçek anlamda:) ) çıkışıyla geri planda kaldı gerçi beklenen olsaydı da en fazla 15 dk. gibi bir süre alabilirdi ama hiç olmazsa hem kendi tatmin olurdu hem biz. :)[signature][hline]He stands in the shadows of his lord,Dreagloth,drinking in the dark energies of the Vault.
Sosyal ağlarda paylaş

Garip ama ben GENE Kumadam'a aynen katılıyorum. Ibrahim başarısız olmuş denemez. Oynadığı takım NBA'in en iyi takımı şu anda süre alamaması çok normal. Murray bile süre alamıyor o takımda ki bence çok iyi bir garddır.

Savaşçı olacaksın, atletik olman lazım gibi görüşlere de asla katılmıyorum. Swingman denen bir pozisyon vardır basketbolda. Hücumdaki görevi pick'n shoot tur. Perdeden çıkıp veya fade awayle şut kullanan gardlardır. İbrahim de dünyanın en iyi (ciddiyim!) swingmanlerinden birisidir. Milli takım USA dream maçında iversona yaptığı savunma ile savunmada da isterse çok iyi şeyler yapabileceğini göstermiştir.

Ibrahim başarısız değildir. Dünya basketbolunun zirvesinde, zirveye oynayan bir takımda kendisine yer bulmuştur. Bu başarısı için onu kucaklamamız lazım, paçasından tutup çekmemiz yanlıştır. Hele ki sokak ağzı aşağılamalar beni çok kızdırıyor. Basketbolunu kritik etmeyelim demiyorum ama ANGUT bir basketbol terimi değildir.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup. L45
Usta Science Scraper Dark Melee/Regen L34
TRT 3 Natural Tanker invul/Mace L18
Sosyal ağlarda paylaş

ibo akilli olsa 76ers a giderdi hzr AI pg oynuoken SG sure bulabilirdi. ibo zamaninda gitseydi peja nin sg hali olabilirdi ama...[signature][hline]Erevy wrod in tihs sohrt pgaararh is slepeld cploetemly wnorg but you soluhd be albe to raed it nrmlaloy? Apnptpaarly the hmaun biarn olny ndees the frsit and lsat ltretes to be in the creorct ptosion for a wrod to be lilgbele.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

saçmalamışsın asırı saçmalamışsın sinir oldum bu sözlerine...[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

yani ibrahimde bilmiyordu değil mi avrupada herhangi bir takımda kalıp kariyeri sayesinde çok para kazanmayıda , burda alıcağı paranın çok çok azına nba e gitti.

NBA basketbolun zirvesi. bunda hepimiz hem fikiriz sanırım? peki bu zirve sadece sahada gördüklerimiz mi? hayır. idman temposu , ordaki pro. tanımı , idmanlarda çalışılan oyunlar ve bir çok milletten istim üstü basketbolcularla aynı sahada bulunmak. bunlar parayla satın alınamıyacak ve içinde bulunulduğu taktirde basketbolcuya bişeyler kazandıracak şeylerdir. mesela mehmet okur. nba öncesi ve sonrasındaki durumu gözler önünde. ve bunu sadece maçlarda dakika/sorumluluk alarak gerçekleştirmedi. Hidayet. gittiği zaman çelimsiz bir adam iken bir geldi 3-4 beden büyümüş tam bir forvet oyuncusu olmuştu.

o yüzden bırakın *havlu sallasın*.[signature][hline] MSN : [email protected]
--
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 26

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...