Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

rastgele değil de takıştığı biri olabilir, uyuzluğuna yazmıştır belki.

herif bu arada 34 yaşında kafayı penisine takmış bir tip gibi görünüyo sdfsasdasdfs
başka profiller de buldum
http://steamcommunity.com/profiles/76561198369753519
http://steamcommunity.com/profiles/76561198392518283

hepsine de ismini yazmış çok enteresan asdf
Sosyal ağlarda paylaş

ESEA evet bir ara çıkmıştı mining olayları.

ama ikisini de kullandıydım zamanında, en hardcore ESEA. o dönem çok malca bir matchmaking vardı. malca demiyeyim de kasıştı biraz. örneğin
PUG girince, sizi öyle rankiniz neyse öyle eşleştirmiyor. karma bir sistem yapmışlar, karşı takım da öyle.

C9 dan biriyle oynamıştık hatta biz shroud mu ne. ne alaka yani. ama oynadık.

faceit daha mantıklı, gittikçe yükseliyorsun. ama esea nın communitysini falan sevdiydim epey. forumlar flan çok iyiydi o dönem.
Sosyal ağlarda paylaş

9da başlayıp saat gece 3te sona eren faceit ilk günüm şöyle geçti; ilk 3-4 oyun 5v5 oynanmadı, ilk 6 oyunda falan böyle redneck ergen muhabbeti döndü örneğin adam 5 adam vurmuş ben 12 clutchlayamadım diye rage çakan falan oldu. Onun dışında low kill adamlar hep vardı. Takım ortalaması 10-12 iken 1-2 kill de gezen.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

9da başlayıp saat gece 3te sona eren faceit ilk günüm şöyle geçti; ilk 3-4 oyun 5v5 oynanmadı, ilk 6 oyunda falan böyle redneck ergen muhabbeti döndü örneğin adam 5 adam vurmuş ben 12 clutchlayamadım diye rage çakan falan oldu. Onun dışında low kill adamlar hep vardı. Takım ortalaması 10-12 iken 1-2 kill de gezen.

dün yazıcaktım da unuttum. faceit'in başlarında çıkan çok olur. lvl5'ten sonra falan çok daha düzgün oyunlar oynamaya başlarsın ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...