Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kış Soğuğu ve Eller

felixxx

Öne çıkan mesajlar

Sizin de elleriniz kışın soğuk havası nedeniyle hasar görmeye başladımı? Benim öyle, önce hafif kurumaya başladı, krem filan sürdüm neyse. Sonra küçük küçük yaralar oluşmaya başladı yine krem sürdüm neyse. Artık elimin üstünde büyük bi bölgede aşınma oldu.. ben geçer sandım ama babama bi sordum (doktor), ellerin soğuktan egzema olmuş dedi. Bana "Cutivate" krem verdi..şimdilik iyi..
bu sorunla başka karşılaşan varmı? başka krem kullanıomusunus? daha doğal bi çözüm olurmu?[signature][hline]Hold me my sweet,Hold me love,Hold me god...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GeeM, 24 Ocak 2005 20:01 tarihinde demiş ki:
norveçli metroseksüel balıkçılar neutrogena tavsiye ediyo.

Abi nasi bir mantiktir ya krem süren metroseksüel mi oluyo?

P.S: O krem çok kötü kokuyo be kardeşim :)[signature][hline]Nargilenin dumanına benzer hayellerim sadece beni zehirler ve uçup gider...
Sosyal ağlarda paylaş

penguende okumuştum galiba adam diodu:

"norveçli balıkçılar en değerli varlıkları olan ellerini kremliyolar türk balıkçıların en değerli varlıklarını kremlediklerini düşünmek istemiyorum kötü oluyorum" diye baya bi kopmuştum:D

bu arada topiği "kış soğuğu ve dudaklar" olarak da almanızı talep ediyorum saygılar...[signature][hline]çocuk büyür
babası kadar olur
ondan sonra efendim
ölür
Sosyal ağlarda paylaş

Sogukta uzun sure kalinca, kan; beyin, kalp ve ic organlarda yogunlasir, buradaki IsIyI koruma amaciyla. Bu durumda el ve ayaklardan cekilir kan. Hic bir krem bu problemi tamamen cozmez, en dogrusu cok uzun sure sogukta kalmamaya calismak, arada mumkunse sicak mekanlara girip IsInma araliklari vermek, vb...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...