Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigara icmiyen warmı,icenler ne iciyo

elexaa

Öne çıkan mesajlar

said:
vaniLLe, 23 Ocak 2005 17:47 tarihinde demiş ki:
said:
CEDAY, 23 Ocak 2005 17:36 tarihinde demiş ki:
Aranızda sigaraya "özenti" olarak baslamamıs kişiler var mı bu arada ?

%99 bu sebeple baslanıyor da..

isteyen istediiini yapar kardejiiimm..!hemende özentilik diyosunus laf soktugunuzu zannedermis gibi. buda yeni moda oldu her sigara icene özenti deniliyo, modaya uymakta özentilik o zmn, paticige girenlerde baskalarindan duyup girdikleri icin özenti,cs oynayanlarda ,kendisine gidip pc alanlarda ,saclarini boyatanlarda, herkes özenti o zmn.. birseylerii baskalarindan görüp,duyup yaptigin seylerin hepsi özentilik o zaman , yalniz bu özenti kelimesi biraz ezici,bu özenme duygusu bütün insanlarda vardir, bi istektir.. hicbiseye özenmeyen insan salaktir o zmn!

lol nie laf sokmaya calısıyım ki. birşeye özenmek suc deil de sen nie bu kadar savunmaya gectin onu anlamadım..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 23 Ocak 2005 18:26 tarihinde demiş ki:
sıkıntı, bunalım, özentilik, aşağılık kompleksi, hayattan kopukluk.

işte sigara, uyuşturucu, alkol gibi zıkkımların başlıca nedenleri.

yok işte genelde herkes bunların hepsini sayıyor ama, bunlar bence o %1 e girio :)
(özentilik haric kısmı)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vaniLLe, 23 Ocak 2005 17:47 tarihinde demiş ki:
said:
CEDAY, 23 Ocak 2005 17:36 tarihinde demiş ki:
Aranızda sigaraya "özenti" olarak baslamamıs kişiler var mı bu arada ?

%99 bu sebeple baslanıyor da..

isteyen istediiini yapar kardejiiimm..!hemende özentilik diyosunus laf soktugunuzu zannedermis gibi. buda yeni moda oldu her sigara icene özenti deniliyo, modaya uymakta özentilik o zmn, paticige girenlerde baskalarindan duyup girdikleri icin özenti,cs oynayanlarda ,kendisine gidip pc alanlarda ,saclarini boyatanlarda, herkes özenti o zmn.. birseylerii baskalarindan görüp,duyup yaptigin seylerin hepsi özentilik o zaman , yalniz bu özenti kelimesi biraz ezici,bu özenme duygusu bütün insanlarda vardir, bi istektir.. hicbiseye özenmeyen insan salaktir o zmn!

özenti olmakla özenen olmak arasında fark var önce buna açıklık getirelim. özentilik bişeyi birinden görüp onu taklit ederken zevk almamak ancak alıyor gibi görünmektir. özenmekse çoğu durumda gerekli yararlı bişeydir, biçok şeyin temelidir.
sonuçta özentilik ezikliktir.

(bilgi amaçlı kimseye sözüm yok)
Sosyal ağlarda paylaş

ciğerlerim tıkalı, veremli gibi öksürüyorum ve iğrenç kokuyorum
ve sigara içmiyorum...
nası iğrenç bir merettir, neden duman hep bana gelir, niye üstüme siner, neden arkadaş çevremin yarısı bacadır??
gibi güze sorular da var... iğrenç kokuyorum pöfff...

şimdi biri gelip sigaranın "iyi" bir yönünü göstersin, dişimi kıracam. cidden merak ediyorum.
ya da neden içiyorsunuz??[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
A fall into the ditch makes you wiser.
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
Member of AAL'05

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-007-, 23 Ocak 2005 19:56 tarihinde demiş ki:
özenti olmakla özenen olmak arasında fark var önce buna açıklık getirelim. özentilik bişeyi birinden görüp onu taklit ederken zevk almamak ancak alıyor gibi görünmektir. özenmekse çoğu durumda gerekli yararlı bişeydir, biçok şeyin temelidir.
sonuçta özentilik ezikliktir.

(bilgi amaçlı kimseye sözüm yok)

fazla kelime oyunu yapmamıza gerek yok. burda genel olarak bahsettigimiz özenme senin deyiminle, özenti deil..
Sosyal ağlarda paylaş

herkes kendine göre haklidir :-D[signature][hline]mekan: nişantaşı, tommy
başroller: bigecan tolgahan
b:ya tolgiişşş ya bu kazağın çok benzerinıı akmarkaz homestore da da görmüştaam senca hangisini alıyam? ama bunun yakasa daha güzel yaaana tommyy bayrağı büyük üstündeki bakasanaaa
t: yani banca tommy den şaşma yanı en ıyısı benca ama istiosan hemen z4 üme atlayıp gidelım yani akmarkaza hem bi starbucks da yaparız...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-007-, 23 Ocak 2005 20:03 tarihinde demiş ki:
said:
Dynun, 23 Ocak 2005 20:02 tarihinde demiş ki:
Bazıları gerçekten sigara içmenin bi marifet bi üstünlük olduğunu mu düşünüyo ? Okuduklarımdan bunları anlıyorum da ....

yess

bencede arkasalr benım yanımda sıgara icio cok bi *ok warmıs gibi beni ezik yerıne koular sigara iciorum(ama bu dediklerim bazıları icin gecerli deil kendi sınıfımdakı cocuklardan bahsedıom)[signature][hline] Msn: [email protected]
Just stuck, hollow and alone
Sozlukte Cheester
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 23 Ocak 2005 20:07 tarihinde demiş ki:
içmiyor hatta varlığınıda pek katlanamıyorum. Pek mi dedim. Hiç katlanamıyorum.

aynen. eskiden pasif içici konumda az süre de olsa durabiliyordum. Bu aralar ; duman, sigara, hava kirliliği gibi gibi normal olmayan ortamlarda nefes almakta zorlanıyorum...[signature][hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Ne kadar gereksiz bir olay :)
Sosyal ağlarda paylaş

sigara = iğrenç bir koku + 30 larındna sonra nefes almaya uğraşmak + leş gibi bir nefes + sararmış ve kararmış dişler, sakal ve bıyıklar + akciğer, ağız, dudak, dil, gırtlak kanseri

sigara içen = 5 harfli, ilk harfi salak.

no offence =)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 23 Ocak 2005 20:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cheester, 23 Ocak 2005 20:11 tarihinde demiş ki:
zati pasif icicilik normal icmekten daa zararlı dıolar(kulaktan dolma)

İyi de sigara içen hem kendi içiyo, hem de otomatikman pasif içiyo =)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...