Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DVD writer tavsiyesi lazım

Absolut

Öne çıkan mesajlar

vatandan asus aldım
çok güzel
160 milyon 8 ay ayda 20 idi sanırım fiyatı

4 x double layer yazıyor
16 + - yazma özelliği var

hoşuma giden özelliği ise 2,4 X DVD + R double layer a 4x ile yazabilmesi

aynı şekilde
8x DVD - + R diskede 16 ile yazabilmesi[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

// öehh pardon :) sipariş etmişsin zaten zaten hepsi burda dakinden daha pahalı bir fiyatı varmış.

nec çok sessiz sakin bir dvdrom, 2 tane yazdım şimdilik bir sorun yok :)[signature][hline]h u m a n i t y - i s - t h e - o n l y - s u p e r p o w e r !

[Bu mesaj Rahan tarafından 24 Ocak 2005 22:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Daha detay vereyim. 2 IDE girişim var ikisinede 2şer aygıt bağlı. Yeni DVD-Ryi eski CD-Rın yerine takayım dedim ama IDE kablosu yenisinin çok daha fazla kanallı (tam adı nedir bilmiyorum damarlı mı demek lazım acep? ). Buna takmam DVD-R de hız veya veri kaybına yol açar mı? Ne yapmamı önerirsiniz?[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Yeni Yılınız kutlu olsun PATİ abilerim ablalarım
Sosyal ağlarda paylaş

2 IDEye 4 aygıttan fazlasını takamıyosun zaten
bence 3 hdd'den en eski veya en küçük kapasiteliyi iptal et, veya cdr'ı at abi sonuçta elindeki alet illa ki ondan daha iyi şu anda

ayrıca IDE kablosu tek çeşittir, daha geniş ya da daha dar olma şansı yok (SCSI değilse ki değildir eminim :p), belki gözüne öyle görünmüştür diyecem istersen dikkatli bir incele tekrardan

zaten cihaza ve ide yuvasına uyuyosa sorun yok, ince olmuş kalın olmuş farketmez yani göz yanılmasıdır büyük ihtimalle[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 25 Ocak 2005 11:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yeni olanı kullan, hatta bence yolun tekrar düşerse incecik kablovari olan ide setinden satın al 5 dolar falan olması lazım

o hiçbir yere sığmayan anti-ergonomik geniş ide kablolarından da kurtulup kasanın içini ferahlatmış olursun[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

:) Alıcam almasına da kullandığım kablo 2 aleti besliyor ama DVD-r den tek aletlik olanı çıktı yani onuda yanıma alıp vurucam kendimi Ankara dağlarına.
Bu arada DvD film kopyalamak için hangi programı kullanıyorsunuz. Gerek full kopya gerekse 4.3GBlık olanları kopyalamak için. Yani 4.3 şıkıştırmak için bazı gereksiz dilleri, subtitleları falan nasıl kısıyorum? Daha kurmadım ama kurduğumda fırtına gibi esicem :)[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

ha tek cihazlık kabloyu kullanma tabi o zaman
zaten en fazla 2 cihazlık ide kablosu oluyo

ben neroyu kullanıyorum ama o şekilde ıvır zıvırı ekleme çıkarma işini yapacak program ben de arıyorum aslında

yani mesela menüden birkaç ekstrayı çıkarıp filmi küçültebilsem 4.3 e sığacak film var bende de[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan evde çekmecelerde varmış istediğim tip IDE kablo.
Ama maymun iştahım açıldı bi kere bari Ram alıyım biraz.
ddr333 max destekleyen MSI kt3v boardıma ddr400 Ram takarsam ne olur? Yanar mı? Çalışır mı normal?[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

eheh sanmıyorum, hız olarak en fazla desteklediği tür rami destekler sanırım

bu arada programı kullandım çok başarılı bir program ve çok kolay kullanımı da, sağolasın :D[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ahah friends!
full setlerinin tamamı var bende hastasıyım!

bu arada iyi aklıma getirdin, onlar tam bu işlik işte böl böl yedekler bir yere[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

hER BİR FRİENDS cdSİNİN TEK YUZU YAKLAŞIK 3.3gb (caps pardon) Demekki 10 bölüm 30 cift yuzlu dvd demek yani 60 CD gerekecek :) Cdnin tanesi 70 kuruş 4200 kuruş eder, o daaaa 42 YTL :) Her çift yuzluyü 4ytlye kiralarsam 120ytl ama hali hazırda 2 tanesi mevcut 112YTL. Toplamda 112+42= 154 YTL bütün firendsi Arşivime alabilirim :) Yani sadece friends i arşivime katsam DVD writerın parasını çıkarıyorum
1.cisini kopyalamaya başladım bakalım ne olcak. İlk DVD kopyam çok heyecenlıyım. Daka doğrusu backuplamam diyelim :P Biraz legal yazayım hehe[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru

[Bu mesaj Absolut tarafından 26 Ocak 2005 00:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hadi darısı başımıza artık :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...