Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyanın en aptal gsm servisi telsim.!

KaMoNJuK

Öne çıkan mesajlar

Böyle iğrenc aptal bir servis olamaz ya resmen konusmuosun işkence cekiosun sözde kampanyaları var bide . bende diyorum neden yapıolar böyle cepailemidir nedir hiç birşeye yaramıo kimseye tavsiye etmiyorum Turkcell in gözünü seviyim ben ya Aradım müsteri hizmetlerini zorla 15 dk bekledim bağlandı önceden salak bir kod vermişlerdi geçiştirici bişi düzelior bir süreliğine bu aramama fln onu alıım dedim söylemediler kaydımı aldılar ulaşıcaz size 30 saat gecti haber yok bunlar yüzünden işlerim berbat oldu ne attığım msg gidio ne bişi yapılıo aradım yine müsteri hizmetlerini bağlanmıyor bunun yanı sıra kontür yükleme servisini değiştirmişler değişim süresi içindede baya bir işkence cektik simdi yaptıkları sistemide kodu yanlıs yazmadığım halde yanlış giriş dedi 24 saat knt yükleme servisinden yasaklandım kala kaldım duyunca müsteri hizmetlerini aradım adama kodu söyledim konturü yükliyemedi kaydınızı alıyorum dedi dedim nezaman yüklenir 24 saat hizmetteyiz dedi msgla bildirilir z[hline]a lot of people ask me...
dont leave
me a heart beat away...|mmm fucker..

Adamı keep inden alırım.Haberi olmaz !www.wildarea.gen.tr

[Bu mesaj KaMoNJuK tarafından 24 Ocak 2005 23:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Burası türkiye demekteki kasit ne olursa sasırılmaz anlamında kullanılmıstır .! Turkcell in gözünü seviyim ise sirketin basarısını övgülemekten dolayı söylenmiş bir kelimedir bide mantıktan szöedenler olmus ama mantıksız kişi olarak yazdıkları yazının farkında deiller bir şeyi eleştirirken illa herseyimi silmek gerekiyor sazanın biride diecek türkiye bütündür ozaman genel olur o kelimedeki kasıtta yukarda belirtildi Lütfen yobaz insan olmayalım .!![signature][hline]a lot of people ask me...
dont leave

Adamı keep inden alırım.Haberi olmaz !www.wildarea.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

2 senelik kız arkadaşımdan ayrıldığım gün turkcell telefonuma "damardan cep melodileri! orhan gencebay'dan...." diye başlayan bir mesaj attığı zaman türkiyedeki hiçbir şeyin hiçbir şekilde hiçbir zaman düzgün olamayacağını bir kere daha anladım.[signature][hline]thanatos, 19 Ocak 2005 00:30 sularında msnden demiş ki:
yok ben karsiyim cyborg sexdi askti
cyborg ne lan cyber
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

Telsim ile Turkcell şuan için kıyaslanmaz bu bir gerçek tabiki.Sonuçta Telsimin borçları var ve ödemesi gerekli doğal olarak bu sebepten teknolojilerini geliştirmiyip var olanlar ile daha ucuza bir sistem veriyorlar.Bu sebepten dolayı çok sorunlar yaşanıyor ama Turkcell her saniye kendini dahada geliştiriyor..

Telsime laf atmak burada çok yanlış 5 dakkası 1 kontöre konuşuyorsun ehh biraz arızzalar olmaz çok doğaş bence Telsime dua etmek lazım.Çoğu sevgililerde artı bir GSM hattı daha var buda Telsim daha ucuza konuşmak için ;) Her güzelin birde kötü yanı vardır ilkesi burda göze çarpıyor yüksek oranda :PpPp[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DuNgEoN, 25 Ocak 2005 00:37 tarihinde demiş ki:
Telsim ile Turkcell şuan için kıyaslanmaz bu bir gerçek tabiki.Sonuçta Telsimin borçları var ve ödemesi gerekli doğal olarak bu sebepten teknolojilerini geliştirmiyip var olanlar ile daha ucuza bir sistem veriyorlar.Bu sebepten dolayı çok sorunlar yaşanıyor ama Turkcell her saniye kendini dahada geliştiriyor..

Telsime laf atmak burada çok yanlış 5 dakkası 1 kontöre konuşuyorsun ehh biraz arızzalar olmaz çok doğaş bence Telsime dua etmek lazım.Çoğu sevgililerde artı bir GSM hattı daha var buda Telsim daha ucuza konuşmak için ;) Her güzelin birde kötü yanı vardır ilkesi burda göze çarpıyor yüksek oranda :PpPp
:D arkadasım iyi güzel hos diosun ama bunun göz ardı edilcek bir yanı yokki işte kullanan bir kişi olarak söyledim sıkıntıyı sevgililer icin yararlı diosun su yönü var aloooo alooo demekten sinir tepene cıkıo ve azından küfür cıkıo arkın basına gelio yanımda oluo bu olay daha önce uyardım neyse edio küfür kız dio banamı diosun o sinirle ne sana diecem yaa zaten dellendim oda ordan nie söyle nie böyle derken sus seninde simdi ....... derken gerisini sen getir[signature][hline]a lot of people ask me...
dont leave

Ben Rahat Olursam Kimse Rahat olamaz .!
Hiç fark ederse Kuran Çarpsın .!
www.wildarea.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 25 Ocak 2005 00:43 tarihinde demiş ki:
said:
Alexi_Septimus, 25 Ocak 2005 00:02 tarihinde demiş ki:
Örneğin moğolistan daha üstün.
o kadar emin olma bence.

Moğulistan'ın GSM operatorunu Turkcell kurduğu için telsimden iyi :)[signature][hline]MEresimos|Pati Sözlük
Lominadze|News
Mail|MSN [email protected]|

Founder of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 25 Ocak 2005 00:02 tarihinde demiş ki:
"Turkcell'in gozunu seveyim" ile "Burasi Turkiye" lafini ayni anda kullanmanin mantigi nedir?

HEPİMİZ PARADOX OLACAZ![signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dorsia, 24 Ocak 2005 23:58 tarihinde demiş ki:
Amerika'danın da GSM de pek bir artısı yok...

Tam bilmiyorum ama duyduğum kadarı ile,
hat alana telefon,
bayramlarda bedava,
saat 11'den sonra bedava,
belli günler yarı fiyat,
gprs bedava,
hafta sonu yarı fiyat
vs vs...[signature][hline]Ultima Online, Hayat Offline...
http://forum.paticik.com/view.php?id=105586
Absolut, 13 Aralık 2004 17:31 tarihinde demiş ki:

Hayır fareden çok kokran biri değilim ama kulağımı burunumu yerse küserim :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
demirbilek2, 25 Ocak 2005 08:23 tarihinde demiş ki:
Turkiye soyle, Turkiye boyle, yeter bre....Eh, Dunyanin her yerinde gorulebilen olaylar bunlar... Filmlerdeki gibi falan mi zannediyosunuz nedir

olm turkıye kimine gore kotu, kımıne gore super...
Iran'da telefon hatları 500$ dan satılıyor... (sadece hat)[signature][hline]Ultima Online, Hayat Offline...
http://forum.paticik.com/view.php?id=105586
Absolut, 13 Aralık 2004 17:31 tarihinde demiş ki:

Hayır fareden çok kokran biri değilim ama kulağımı burunumu yerse küserim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
telsim mi :)
telsim gayet iyi bir gsm operatörü. üzerinde vodafone'nin gözü var. sanıyorum ileride satılacak. sabancı,koç ve vodafone düşünüyormuş. 3 ortak ile gerçekten iyi olacak. turkcell'in durumuda çok iyi değil. onlarında şirketler grubu dağılır ve borçları oluşuyor. telsim kendi müşterisine oldukça iyi hizmet veriyor. telsim hattından ararsan 1dk beklemeden operatöre bağalanabiliyorsun. cep aile tarifesinide sen seçmişsindir. sınırsız mesajlaşma gibi hoş bir özelliğide mevcut..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 135)
Sosyal ağlarda paylaş

telsim gayet zararlı bişi
cep partner, cep aile vs alan çiftler hemen ayrılıyolar
bi yerden sora beleş msg ın bokunu çıkarıolar böööööööyk oluyo
kavga ediolar
çiftler için çok zararlı aman aman[signature][hline]sheref, 20 Ocak 2005 02:34 tarihinde demiş ki:
seviştik sonra konuyu kapatıp arkadaşlığa devam ettik tabi eskisi gibi olmadı illaki...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...