Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aktivite : Paticik Kartingde...

jacabo

Öne çıkan mesajlar

eet bende ozendım gelemedım adaya bari toplanıp karting yapalım tuzla derim ben (hem bızım ora ::) hem gelin 5 dk sı 6 mılyon hemde en ıyı pist bide gıderız koftecıye -filizler aka. en iyi koftecı yer eder az dolsır bıseyler yaparız sızı malıkaneme gotururum .. :)[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

said:
White_Rakkad, 07 June 2003 23:18 tarihinde demiş ki:
PATİCİK AZDI DERİM BAŞKA BİŞİ DEMEM![hline] 3 günde 184 kullanıcıya ulaşan forumumuzu daha da renkli yapmak için sizleri davet ediyorum..

o kadar[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

5 dk 6 mılyon
10 dk 15 milyon
vs..

ohannesburg sallayın bence anca Urza verir o parayı bi saat biner..[hline]arcane, 07 June 2003 02:32 tarihinde bilin bakalım ne demiş. bilemezsiniz tabii. siz kimsiniz lan arcanenin ne dediğini bileceksiniz. adamın 10000 mesajı var. hangi biri nereden bileceksiniz.... bilemezsiniz tabii. he adam olun. :p:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UrZa, 08 June 2003 02:43 tarihinde demiş ki:
arcane bu arada o matematikle össye felamn girersen sonunculuğa oynarsın

6+6=15 dimi?:)
12 olur fazla turdan adam 10 milyon yapar 15 deil!
kırocum canım benim öylesine yazdım
vs ekledim falan, hatta kendim de farkettim yazarken silmeye üşendim senin gibi atlayan olacağını hesaba katmadım
önemli olan pahalı olması tabii sen basamadın :) neyse doom günü çocuu olmana veriyorum affediyorum seni :P[hline]arcane, 07 June 2003 02:32 tarihinde bilin bakalım ne demiş. bilemezsiniz tabii. siz kimsiniz lan arcanenin ne dediğini bileceksiniz. adamın 10000 mesajı var. hangi biri nereden bileceksiniz.... bilemezsiniz tabii. he adam olun. :p:
Sosyal ağlarda paylaş

Gidecekseniz.. Tavisyelerim var...
Mutlaka Gebze dekine gidin official dır..(M.S orda yarışmıştır.)
Bende yarıştım ki kaza yaptım kaburgam çatladı...
Olayı annatım..
Direksiyon kitlendi panik ben ve küt duvara.. İçinden uç kaburganı ez..[hline] 3 günde 184 kullanıcıya ulaşan forumumuzu daha da renkli yapmak için sizleri davet ediyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

ehu cok pahalı ama yaf 5 dakka nedır ki bindin mi en az bi yarım saat tur atmak lazım. sponsor arıom sponsor bulursam gelir bi saat takılırım. ultratv bize sponsor olsun onun icin yarışalım :)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...

Popeye (07:50 PM) :
annem pazardan tahta sırt kaşıyıcısı almış bana super bişey, haşır huşur kaşıyorum ehe

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...