Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

shadow denedim ben, hatta 93 mu ne oldu priestim. baya güzel olmuş bence. hoşuma gitti. disc de heale olarak 2. rol tatmin edici gibi ne kadar dungeonda denemediysem de.

priest ile tek sıkıntım karakterın dwarf female olması hahaha. zamanında daşak geçmek için yapmıştım öyle kaldı.

yüksek haste e giden her şey hoşuma gidiyor ya benim genel olarak. dk'da da baz olarak haste yüksek + 100 talentı ile 20% arttırıyorsun sürekli olarak. caster süreleri, rune regen süreleri çılgın düşüyor, kendini kaybediyorsun sarı rakamların arasında ^_^ bence baya eğlenceli konsept olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

tmw gerekiyor abi. çok fazla durum var kontrol etmen gereken.

mantık genel olarak şu.

rune boşalt runic power topla.
3 rune u her zaman charge'da tutmaya çalış (aynı anda en fazla 3 rune recharge olabiliyor)
runic power'ı rune musaitliğine göre boşalt runic corruption topla.

Runic Corruption
Requires Death Knight (Unholy)
Requires level 1
You have a 1.25% chance per Runic Power you spend to increase your Rune regeneration rate by 100% for 3 sec.

bunun üzerine inşa ettiğin festering - plague var işte.

runic corruption, rune, runic power takibini iyi yaparsan akıyor hiç durmuyorsun. runic, rune'a dönüşüyor, rune runic'e dönüşüyor.

talentlar ne kadar hızlı rune veya runic biriktirdiğini etkiliyor. ona göre gameplay şekillendirebiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

İlk defa bir exp öncesi ne oynayabileceğimin tam kararını verebilmiş değilim. O nedenle de herhangi bir guilde de girmedim. Şu retri iyi olaydı tek karakterle palaya dadanacaktım ama olmadı, sonra düzelir umuduyla da 1 sene bezmek istemiyorum :). DH güzel de onu da herkes oynuyor, heryer DH dolu millet baya küfür ediyor artık :D. MM Hunterla devam edicem herhalde..

ben enhance shammy oynucaktım hatta lejyon betada uzun süre onu kastım. Sonra 5 man mc+ gurubunda range olmadığı için MM hunterı mainim yapmaya karar verdim. Baya inceledim game play bayık değil, dps stabil(hatta yüksek baya), otomatik cleave i var, gearla iyi scale oluyor dps, 5 manler için yüksek aoe (mc+ kasacaklar için cok öenmli). Mobilitysi yüksek, hayatta kalabilirlik cok iyi vs vs. Güzel tercih olur.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Surrender to madness ilk açıklandığında kaldıracaklar diye çok korkmuştum ama kaldı böyle. Sırf onun için bile oynanır ^__^

cidden tam senlik talent su, puglarda filan her bossta patlatip oluyor gerizekalilar bole mal gibi yavaslatiyor gurubu, gecen dandrik heroicte israrla bunu kullaniyordu biri peh
Sosyal ağlarda paylaş

wod'u ben rogue olarak oynadım ki çok iyiydi specleri. rotasyon yapanla yapamayan arasında dağlar kadar fark oluyordu. hayatta kalmak zordu, baya competitive'dı. zaten tbc'den beri ilk defa 4-5 ay raid yaptım. fakat şu an ki hali pek öyle değil. baya osuruk halde roguelar. en son vanillada oynayan adama garip gelmez de her classı oynamış adam için dk varken rogue seçme kolayına kaçmak oluyor, ben oynasam sıkılırım mesela. rotasyon dediğin şey beni güdümlüyor, eğer zorlamazsa sıkılıyorum hemen oynamaktan. gear çekme olayı falan çok sanal geliyor, olay kendini challenge etmek.
Sosyal ağlarda paylaş

çok saçma geldi bana da #justblizzardthings deyip geçiyorum :)

yıllardır neler yaptılar, bu şaşırtmaz yani.

melee'nin range'e karşı nasıl avantajı olmaz ben rasyonel olarak aklımdan geçiremiyorum. her bokun ortasındasın. her türlü hareketten etkileniyorsun. en aktif utility rollerini sen üstleniyorsun ama ranged avantajlı böyle kabul ettik, (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...