Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

telefon

yav

Öne çıkan mesajlar

compact olması ve su geçirmemesi özellikle cezbetti öyle söyleyeyim. güzel de bir kılıf alır haşır huşur kullanırım. 64gb sd de yakışır yanına.

4k video çekiyomuş bi de sdffssfd 21mp foto falan. he fotoğrafla ilgim alakam olduğundan pek tabi o rakamlara kanmadım ama yarısı 3'te1i kadarını iyi çekse gene iyi yani. telefon sonuçta bi de eheh

sony olması da güven veriyor. walkman lifelog uygulamaları falan da kaale değer olmasa da hoş şeyler sanıyorum.

su geçirmeyip iyi foto çekmesi bi gıdıkladı içimi ne diyim. şimdi tatile gidcez hatunla kanoya bincez falan onları düşünürken buldum kendimi :D
Sosyal ağlarda paylaş

henüz 24 saat oldu, elimden düşürmedim gerçi. bilgisayarı yeni açıyorum öyle söyleyeyim, çocuk hevesine kapıldım resmen ehueh. hearthstone'u telefonda oynuyodum, en son deck dizmeye çalışırken olm onu da bilgisayarda yap ulan:) dedim kendi kendime.

ios'dan android'e geçtiğim için de bir merak bir heves uyanmış olabilir. keşfediyorum falan işte.
ilk izlenimlerim,
malzeme kalitesi iyi, tutuş hissiyat güzel. hız, geçiş vs. tekleme hiç yok. şarjı çok iyi dayanacak gibi geldi. ne istiyosam yapabildiğimi farkettim telefonla sdfkssfsdf
tekrar belirtiyorum ama iphone4'den geçtiğimi, ona göre bir son kullanıcı profili oluşsun yani kafanda =)

zenfone'u da övüyorlar epey, aslına bakarsan satılan her telefon övülüyor internette =)) sanırım belli bir eşik geçildi bu telefon teknolojisinde. o yüzden uzun vadeli kullanım performansı önemli. zenfone'la ilgili review'leri okurken 1-2 yerde kırılma oldu bende, hevesim kaçtı. Tam hatırlamıyorum neler olduğunu hemen diğer telefonların etkisine girdim çünkü. Ama genel olarak Asus'un laptoplardaki gibi güven vermediğini, telefon olayında taklitçiliğe düştüğünü, çıkarımsadığımı hatırlıyorum.

Bir de kişisel tercihlerden ötürü <5" 'de en iyi performans ve dayanıklılığı bulmak istedim, yolum x3c'ye çıktı. Özetle bunu diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Darestan said:

benim 3310 da sapa sağlam çalışıyor hala, o zaman 3310 > all

3310 bir efsane zaten...

4 fiziksel olarak yıpranmadı.

telefon,hotspot,whatsapp, facebook, navigasyon ve internet tarayıcı olarak iş görüyor. çektiği resimlerde facebooka koymak için yeterli.

aynı dönemde s3 alanların telefonları çöp oldu mesela...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...