Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hotmail TÜRKÇE-leştirelim...

KoLCu

Öne çıkan mesajlar

@ZipiRR adlı kullanıcdan alıntı bilgi...
HOTMAİL HESABİMİZİ TURKCE YAPACAGIZ..

mailimize giris yaptıktan sonra ''http://by17fd.bay17.hotmail.msn.com/cgi-bin/Accountclose '' linkiin adres cubuguna yazıp enter'liyoruz sonra 'Close My Account' diyoruz hotmail ana sayfasına gidip giris yapıyoruz sonra ' Active My Account ' diyoruz kullanım kosulları cıkacak o andaki adres cubugunun sonuna &_lang=tr ekliyoruz enterliyoruz k.kosulları turkce oluyor devam ediyoruz kabul e derek tabiqi .. bu kadar

edit:denedim oluyor babalar gibi bide 250mb yaptıysanız of of para verenlere oldu olan :)
Sosyal ağlarda paylaş

e iyi kardeş orada msn adresleri için söylemişsin ben maillerden bahsediyorum sonuçta bu tür şeylerin geri dönüşü olmayabiliyor emin olmak istiyorum[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Pati kardeşlerim. Hiçbir şekilde hiçbir veriniz gitmiyor. Çok güzel oluyor ayrıca. Tavsiye ederim korkmadan yoın. Veriler silinmiyor[signature][hline]Sylverton Ailesi
[KOC]RobiN Sylverton=o=[AN]Eros Sylverton=o=Denias Sylverton
www.playtr.sayfasi.com webmaster'ı
Ayrıca Kadıköy Anadolu gençliğindeniz !!!
Sosyal ağlarda paylaş

heh evet uyguladım 24 saat kalırsa siliniyormuş mailler bunu kapattıktan sonra söylemesi ilginç :) neyse ayrıca 25 mb oldu mail amma 250 olması gerekiyodu farkmaz yine de rahat oldu[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-DoruK-, 02 Ocak 2005 03:41 tarihinde demiş ki:
ahanda 250 mb oldu hehuehehe
:tebrikz:

nassı yani sadece türkleştirio bu bende hala 2mb[signature][hline]"Sanal Dünyada paylaştıkça çoğalan 2 şey vardır biri hırs diğeri lagtır"
:hrr: Patavatsızlık yapmayın :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 02 Ocak 2005 10:15 tarihinde demiş ki:
"hotmail" yerine "sicak posta" da yaziyor mu?

evet öle yazıo.. ama bir fark var o kroca dilinde iken yazıo..[signature][hline]Msn:[email protected]|Icq:172734901
Mail:[email protected]|Resimleri:Mayh3m'in resim arsivi
Sözlük:Haqan (kimdir, nedir, ne değildir?)
Dj Oldugu Radyo:Radio Darkage (Tıkla Dinle)
Websitesi:http://www.darkage.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

benim aklıma takılan şu.. dil seçeneklerinde normalde türkçe yok, biz asp'ye göndererek alıyoruz türkçeyi.. türkçe hotmailleri paralı sattığını düşünürsek biz bir açığı kullanarak alıyoruz.. ileride adamlar tüm bu parasız fakat türkçe olan hesapları kaparlarsa falan çok kötü olur.. korktum ben dokunmuyorum :)[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Fıstık [PatiPet Resimler] / The Willow
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...