Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tubitak Bilg Olimpiyatlari [2003] - whoohoo !

wastiee

Öne çıkan mesajlar

aslan vasti

bi gün tübitak gaming çıkarsa bende girerim lol :)[hline]arcane, 07 June 2003 02:32 tarihinde bilin bakalım ne demiş. bilemezsiniz tabii. siz kimsiniz lan arcanenin ne dediğini bileceksiniz. adamın 10000 mesajı var. hangi biri nereden bileceksiniz.... bilemezsiniz tabii. he adam olun. :p:
Sosyal ağlarda paylaş

e adam kodların üzerinde sörf yapıyor, sonraki hükümete enformasyon bakanı da olsa şaşmam ben.. :)

helal olsun diyelim ve tebrik edelim.. 8-)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

Loser olarak ben de tebrik ederim ehah
Sınavda coding ile ilgili soru yoktu pek döngü vardı 4 adet başka da hatırlamıyorum hep mantık soruları zaman çalan sorular vardı. Keşke çalışsaydım diyorum şimdi geçen seneki sınav sorularına en azından 2,5 saatlik sınavın son yarım saatine 20(sınav 50 soruydu) soruyla girmezdim göz aşinalığı olurdu az bişey baksaymışım kazanırmışım ben de.
Hayalimdi uluslararası statüde madalya kazanıp sınavsız üniversiteye girmek ama olmadı. Umarım sen başarırsın.
Bu arada sınav soruları[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

[Bu mesaj Adiemus tarafından 08 June 2003 01:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çok saçma bişeymiş bunu bile yarış atı gibi oturup çalışma şeysi yapmışlar

insan proje yarışması yapar da adını bilgisayar olimpiyatı koyar..[hline]arcane, 07 June 2003 02:32 tarihinde bilin bakalım ne demiş. bilemezsiniz tabii. siz kimsiniz lan arcanenin ne dediğini bileceksiniz. adamın 10000 mesajı var. hangi biri nereden bileceksiniz.... bilemezsiniz tabii. he adam olun. :p:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...