Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #12

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

yahu hemen kürekle, cursele girmişsin yine. açıklardım da, hiçbir şey yazmamak daha mantıklı. argümana dönüşeceğini ve senin ne şekilde yürüteceğini bildiğim için hiç girmiyorum.

art niyetle yazmamıştım sadece bağımlı adamdan madde bağımlılığından uzak durmakla ilgili tavsiye alınmaz kapsamında yazmıştım. kimin evliliğinin ne şekilde gittiği, kapsamı, otu boku kimseyi ilgilendirmez. oraya herhangi bir söylem veya gönderme yapmamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

bingildak said:

spark'ın durumu özel ama ayıp ettiniz öyle derken. kardeşim bakma sen bunlara.

neye bakmiyim lan biri bişey mi dedi

Grego said:

yahu spark ın ilişki konusunda fikir belirttiği bir forumdayız. dıvorgian mı mesele olsun.

dedi

anlamaz bunlar boşver, alayı 1.65-1.80 hemde göbekli ve kel
Sosyal ağlarda paylaş

kayserili said:

Abi 1.5 yıllık, 10 numara muhteşem ve güzel ötesi kız arkadaşımdan sadece evlenmek istiyor diye ayrıldım. 2 gün falan önce.
YEE!
Yani yapmayın etmeyin evlenmeyin.
Yaş 35+ ise tercih senin ama.

Bide sevgili günlük;
1.5 yıllık, 10 numara muhteşem ve güzel ötesi kız arkadaşımdan sadece evlenmek istiyor diye ayrıldım. 2 gün falan önce.
Çok mu aptalım?

şu postun üstüne dedim

niye 30 u beklemek onu sordum sadece dworgiana, evlenmiyosan evlenme

forumda herkesin ıssız adam pozları kesmesine ayar oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

yahu hemen kürekle, cursele girmişsin yine. açıklardım da, hiçbir şey yazmamak daha mantıklı. argümana dönüşeceğini ve senin ne şekilde yürüteceğini bildiğim için hiç girmiyorum.

art niyetle yazmamıştım sadece bağımlı adamdan madde bağımlılığından uzak durmakla ilgili tavsiye alınmaz kapsamında yazmıştım. kimin evliliğinin ne şekilde gittiği, kapsamı, otu boku kimseyi ilgilendirmez. oraya herhangi bir söylem veya gönderme yapmamıştım.

eyvallah. ama o zaman benim 2. evliliğime değinmen gereksiz. zira ben sadece 2 kere evlenmiş değil, 36 yaşında çevresinde tonla sorunlu evlilik ve boşanma gören bir adamım. sen de bana benzer bir profildesin sonuçta bu yaşta hepimiz çevremizde benzer şeyler görüyoruz. evlenip boşanmış biri ve ikinci kez evlenmiş biri olarak benim artım, ilk evliliğimde ne halt etmiş olduğumu ve bence doğru kişinin oğru ilişkinin nasıl olması gerekmiş olduğunu anlamış olmam. evlenmek cidden ağır ve zor bir şey. bunu anlatmaya çalışıyordum sadece. sonuçta "EVLİLİK BİR HARİKA DOSTUM" diyen tozpembe gözlüklü biri değilim ki. evlilik bayağı ciddi ve sakat bir karar. bunu da gayet ağır bir şekilde gördüğüm geçirdiğim için konu hakkında birinci elden tonla deneyim ve fikrim var =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...