Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #12

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

Abi o biraz insan kalitesi ve özel durumlar ya, dediğim gibi bizim ana şirketin ofisi çiçek gibi sakin ve düzeyli. Hoş arada bir teftişimsi gidiyorum ben ofise onun dışında ya sahadayım ya kendi ofisimde o yüzden haftada 3-5 saatte görmemiş olabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

elesso said:

iş hayatında kadınlarla çalışmak zor ya. kadınlar bile kadınlarla çalışmak istemiyor genelde.

ama 18e1 cennet gibi geliyor kulağa adsafs.

mesela sevgilisinden intikam almak isteyecek bir tanesi %5.5 olasılıkla.

"hmm kimi kullanarak intikam alsaaam..."

oyle zannettigin gibi olmuyor ya, genelde PMS ve ego yarislarini izliyorsun.

birbirinin ayagini kaydiranlar, kiyafetlerine sevgililerine laf sokanlar oluyo. zaten aralarinda olan 1-2 erkegi de kadinlardan sogutuyolar zamanla.

süper işte, işyerinde sıkılmak diye bir derdin kalmaz, hergün yeni bir drama.
Sosyal ağlarda paylaş

içeriden deneyim etmek gerek o havayı adasd

eğitim seviyesiyle veya başka bir şeyle alakalı değil ya. erkeklerin ne kadar stereotype durumları varsa, kadınlarında aynı şekilde var. benim bu durumu gözlemlediğim hiçbir şirket üniversite mezunu altında sekreter bile çalıştırmıyordu. kozmetik sektörüne erkek personel almanın ne demek olduğunu sadece o sektörü solumuş insanlar bilir asdasd. homojeni karması.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi 1.5 yıllık, 10 numara muhteşem ve güzel ötesi kız arkadaşımdan sadece evlenmek istiyor diye ayrıldım. 2 gün falan önce.
YEE!
Yani yapmayın etmeyin evlenmeyin.
Yaş 35+ ise tercih senin ama.

Bide sevgili günlük;
1.5 yıllık, 10 numara muhteşem ve güzel ötesi kız arkadaşımdan sadece evlenmek istiyor diye ayrıldım. 2 gün falan önce.
Çok mu aptalım?
Sosyal ağlarda paylaş

Spark aynısını o söyledi bana.
Ama cidden hazır hissetmiyorum kendimi. Ne biliyim çok uzak geliyor.
Bence 40 yıl önce insanların 20 yaşında evlenmesiyle bu devirde 30 yaşında evlenmek aynı. Dunya çok değişti zira.
Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum..?
Onu da çok seviyorum. Baya da iyi anlaşıyorduk. Uyumluyduk falan. Herşey çok iyiydi. Çok fazla şeyde katıyordu.
Ama evlilikten çok bahsediyordu, sürekli şirin bebek resimleri atıyordu falan. Bak benden böyle bi bebek çıkar diye. Asdf.
Ne biliyim. Yemedi. Ayrıldık işte...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...