Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Otobus egzoz gazi

fenn

Öne çıkan mesajlar

Bursa yesil otobusleri bilen bilir . Otobusler kac senelik bilmiyorum bile. Bu kadar eski otobusler haliyle cevreye duman kusuyorlar. Duraklarda durulmuyor neredeyse. Bu durumu sikayet ettim bimer veya akim e adamlar geri donus yapti ve rutin olcumler yapiliyor demeye getirdiler. Bal gibi otobusun eski oldugu, cevreye duman kustugu ve bursa havasinn normalin 13 -16 kat kirli oldugu ortada. Insani cileden cikartacaklar illa ki
Sosyal ağlarda paylaş

Olayin vahametini soyle ilginc bi animla anlatayim. Yaya olarak gidiyorum, yesil otobus durakta yolcu indi- bindi yapti ve durak sonra biraz yokustu ve gaza basinca cikan siyah dumandan karsi yoldaki insanlari goremedim. Tabi nefes almadan o bolgeyi terk ettim
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslinda o duman yanma odasinda olusan ayarsizliktan kaynaklaniyor daha cok.

Mazot tam olarak yanamayip egzostla disari atiliyor. Yani oyle ekstra kirletici bir olay degil ama rengi simsiyah cikiyor.

Yag yakan aracin egzosti gri renkli cikar, o sagliga daha zararli bir durum esasen
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl eski servis otobüsleri çevre katili prensesler. Özellikle büyük fabrikalar üniversiteler iş giriş çıkışlarında mahvediyor ortamı.Motorla gidip geldiğimden ister istemez bunların arkasında kaldığım oluyor, duman yutmaktan başım gözüm dönüyor

http://www.geyikmerkezi.com/resimarsivi/IMG_0006.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...