Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çetin bey - 2

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Tori said:

bölümlerden ban yiyip yiyip garbagea topic açıp duruyor herif sdf

http://www.kappit.com/img/pics/201411_1604_dabib_sm.jpg
resmi koyan olarak ilgi orospuluğu yapan sensin :) ayrıca herif de babandır, bu üslupla benimle konuşabileceğin bir samimiyetimiz olduğunu sanmıyorum. ben sadece çetin bey in ilgisi ile ilgileniyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

ben vermiyorum. ayni muameleyi gorse agliycak adam, gelmis burda bullylik kasiyor.
gecen bi konuda hdpye liberal dedi diye milletten laflar gelince, "yedi duvele karsi tek basina savasan tayyip"(true story facebookda gordum) moduna girdi kendi kendine.
birbirinize haber mi veriyosunuz bilmem ne sacmaladi.

sonra anlastik da gerci, akillanmamis belli.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

said:

bölümlerden ban yiyip yiyip garbagea topic açıp duruyor herif sdf

http://www.kappit.com/img/pics/201411_1604_dabib_sm.jpg
resmi koyan olarak ilgi orospuluğu yapan sensin :) ayrıca herif de babandır, bu üslupla benimle konuşabileceğin bir samimiyetimiz olduğunu sanmıyorum. ben sadece çetin bey in ilgisi ile ilgileniyorum..

ahahah random posta bu kadar salak bir atar yapılır

bir de direk bir üstteki mesajı alıntılayarak, aynı lafı karşıya satmaya çalışarak, ilkokul bebesi gibi gülücüklü iki noktalı falan ağzınızın köpürdüğünü bu kadar belli etmeyin dfghs
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Hayır bir de adam başkanını 2 dk da sattı, bizi hainlikle suçladı defalarca perinçekapoya laf ediyoruz diye, %3 avantasını kaybedince perinçek tükaka oldu 10 dakikada.

bu cümleye tamamiyle katılıyorum.seçim öncesi başkanına toz kondurmazken,aynı perinçek gibi kuddusimavra da 180 derece dönüş yaptı.ayrıca eğer vatan partisi nin propagandaları karşılık bulup %3 oy alabilseydi bugün akp iktidardaydı ve 2015 in sonunda da bu şekilde tayyip erdoğan rejimi değiştirerek başkan olacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...