Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iphone gümledi veri kurtarmam lazım

roket adam

Öne çıkan mesajlar

selam, ya bi iphone 5s'im var. jb falan yok, ios 8.3 ya da 8.1.3 yüklü yanlış hatırlamıyorsam. bir süredir saçmalıyordu dün gece birden apple logosunda takılı kaldı. alet kesinlikle açılmıyor, apple logosunda takılı yalnızca. bilgisayara bağlayınca da bir şey olmuyor. recovery moduna aldım sonra, bu sefer itunes ve kablo resmi çıkıyor, itunes da görüyor fakat iki seçenek sunuyor. diyor ki geri yükle ve sıfırla gibi bir şey. geri yükle deyince verilerin kaybolmaz diyor ama sıfırla deyince kaybolur diyor.

geri yükle deyince yazılımı indiriyor, fakat yüklerken hata 27 uyarısı veriyor. sıfırlamak da istemiyorum çünkü içinde çok önemli verilerim var (foto var aslında, gitmemesi lazım)

bunu nasıl şey ederiz? bi fikri olan var mı? fotoları kurtarsam gerisini ayarlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kafayı çizip DFU'a aldım tekrardan, official fw'i kurdum ama error 27 hala. sanırım hardware arızası var. hay anasını satayım ya. ölmüş adama beddua okutturdular

ne Telefon alayım ben şimdi? öyle parasına değecek bi alet de yok piyasada gidip ayfon 6 mı alıcam 3000 liraya anasını satayım
Sosyal ağlarda paylaş

BEYLER TEŞEKKÜR EDERİM YA. BİLMİYORDUK BİZ FLICKR'I GERÇEKTEN ÇOK YARDIMCI OLDU. DROPBOX DİYE BİR ŞEY VARMIŞ ONU DA ÖĞRENDİK. ALLAH RAZI OLSUN YA VALLAHİ SİZ OLMASANIZ NE YAPICAZ

ŞU ERROR 27'YE ÇÖZÜM BULUN GERİSİNİ BOŞVERİN. NE YAPICAM BU ALETİ BEN BU SAATTEN SONRA? YEMİN EDİYORUM ÜSTÜNDE ELMA OLAN NE VARSA ALIP ÇEKİÇLEYECEM ŞİMDİ. DIŞARIDAN DA ŞEMMAME SESLERİ GELİYOR ALLAHIM BELA GİBİ BİR HAFTASONU YA

SON 20 SAATTİR BU SALAK ALETLE UĞRAŞIYORUM. DİĞER TELEFONUM DA SAMSUNG GALAXY S3, İNTİHAR EDİCEM YAVAŞLIKTAN
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

BEYLER TEŞEKKÜR EDERİM YA. BİLMİYORDUK BİZ FLICKR'I GERÇEKTEN ÇOK YARDIMCI OLDU. DROPBOX DİYE BİR ŞEY VARMIŞ ONU DA ÖĞRENDİK. ALLAH RAZI OLSUN YA VALLAHİ SİZ OLMASANIZ NE YAPICAZ

ŞU ERROR 27'YE ÇÖZÜM BULUN GERİSİNİ BOŞVERİN. NE YAPICAM BU ALETİ BEN BU SAATTEN SONRA? YEMİN EDİYORUM ÜSTÜNDE ELMA OLAN NE VARSA ALIP ÇEKİÇLEYECEM ŞİMDİ. DIŞARIDAN DA ŞEMMAME SESLERİ GELİYOR ALLAHIM BELA GİBİ BİR HAFTASONU YA

SON 20 SAATTİR BU SALAK ALETLE UĞRAŞIYORUM. DİĞER TELEFONUM DA SAMSUNG GALAXY S3, İNTİHAR EDİCEM YAVAŞLIKTAN

Ahahah hem forumda hem orda aralarinda kalmisssin resmen 😂😂😂😂

Ama bu olayin cozumu var kurtarabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

Check for hardware issues
Errors: 1, 3, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 34, 35, 36, 37, 40, 53, 1002, 1004, 1011, 1012, 1014, 1667, or 1669.
Your device or computer might have a hardware issue that stops the update or restore from completing.
Check that your security software and settings aren't blocking your device from communicating with the Apple update server.
Then try to restore your iOS device two more times while connected with a cable, computer, and network you know are good.
Make sure that your security software and settings are allowing communication between your device and update servers.
If you still see the error message when you update or restore, contact Apple support.
If you still see the error message, check for outdated or modified software.

Apple boyle diyor ama denemissindir diye tahmin ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...