Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

atatürk havalimani yemek yenecek yer

Arda_Can

Öne çıkan mesajlar

Arda_Can said:

İstanbul'dan döndüm. Havalimanında tavuk dürüm+colaya 19 lira verdim. Olsun dedim içimden vergisi var kirası var osu var busu var. Helal olsun dedim.

thy'nin hostesleri çok güzel insanlar. daha önce bi tek atlas jet'in hosteslerini görmüştüm. thy'ninkiler daha güzel insanlar.

İzmire gittim geçen haftasonu, bana denk gelen hostesler çok patatesti ya şaşırdım thy kaliteyi düşürmüş iyice
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

havaalanından dışarı çıktın mı yoksa içerde takılıp geri mi döndün

dışarıya çıktım. büyükçekmece'ye gittim döndüm. bi de bir otele gitmem gerekiyordu. oraya gittim iki defa.

hayatımda ilk defa metrobüse bindim.

denize girecektim büyükçekmece'de ama hava biraz kapalıydı, azıcık da yağmur yağdı. hasta olurum diye girmedim. girenler vardı denize. ilk gençliklerini yaşayan kızlar ve oğlanlar deniz sefası yapıp sahilde voleybol oynuyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

Bu arada Arda sen bi daha istanbula gelme istanbul senin gibi temiz saf anadolu çocuğunu bozar

iş görüşmesi yaptım, olumlu geçti. yakın zamanda bir şirkette çalışmaya başlıyorum istanbul'da. hangi semt iyidir hangisinde oturulmaz vesaire başlıklarıma hazır olun.

istanbul çok curcunaymış. başım şişiyor yolda giderken.

bi dahaki sefer temelli gelişimde istanbulla iddialaşacam.
Sosyal ağlarda paylaş

Arda_Can said:

Valvyn said:

havaalanından dışarı çıktın mı yoksa içerde takılıp geri mi döndün

dışarıya çıktım. büyükçekmece'ye gittim döndüm. bi de bir otele gitmem gerekiyordu. oraya gittim iki defa.

hayatımda ilk defa metrobüse bindim.

denize girecektim büyükçekmece'de ama hava biraz kapalıydı, azıcık da yağmur yağdı. hasta olurum diye girmedim. girenler vardı denize. ilk gençliklerini yaşayan kızlar ve oğlanlar deniz sefası yapıp sahilde voleybol oynuyordu.

for fuck's sake
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Valvyn said:

Cekmecede e5 yaninda iskembeciler var gir oraya ic 2 corba bol sarimsakli bu sicakda sonra koka koka gez

hacı o işkembeciler hava alanlarındaki mekanlardan daha pahalı ake asdfdsa

cennet mahallesine gidilebilirse orkide dürüm vardır. sık sık gideriz, iyi yapıyorlar bayağı. porsiyon yemeyin ama, sadece dürüm.

Abi ahahah, Orkide dürüm. Eski dükkanlarının arka sokağında arada bir uğradığım bir evimiz var, her gittiğimde abanıyorum şiş dürümlerine. Zehir gibi acı böyle tam sevdiğim usul.

Bir de adamlar artık ne etinden yapıyorsa yediğim başka hiç bir dürümden aynı tadı alamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

yurt içi çok yokda yurt dışı çok var herşey var kafadan sınırsız alkol bilardo salonu yiyecek içecek uçağa direk geçiş var mesela ordan valiz verirken sıra falan beklemıyosun bla bla

Yurt içi uçağa direk geçiş var ama yurt dışında direk geçiş yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...