Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Fenn,

Rakiplerin kritik noktalarda yaptığı malca puan kayıpları ve temelde Muslera sayesinde alınmış şampiyonluğun kredisini tüm takıma yaymak ve dolayısıyla Sabri ve Burak gibi yerine hangi alternatifi koyarsan koy daha iyi olacak insanları şampiyonluğun müsebbibi olarak göstermek cidden rahatsız ediyor beni.

Ama Burak şu kadar gol attı vit vit, Sneijder o pasları kime atsa en az o kadar gol atar, Burak ın getirisi ne burada? Atarlı ergen Sabri ve yanpas Xelçuk'u söylemiyorum.

ETA: Yani adam hiç düşünmüyor, yahu tamam da niye sevmiyor bu insanlar bu futbolcuları acaba ben mi yanlış yapıyorum diye. Taraftarlık #feda değildir sadece, göz göre göre para ziyan ediliyorsa (yeni transferler veya bu yeniçeri kanserine sözleşme yenileme şeklinde) buna tepki koymak mantıklıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

niye sostizme mantikli seyler soylemeye calisiyosunuz, adamin futbol takibi sadece sevdigi futbolcular, baska biseyden anladigi yok.

Ehehe ok tamam ben futboldan spordan anlamıyorum bu arkadaşlar anlıyor:

Bak mesela 11 kişiyle oynan bu oyun,
quixef said:

Rakiplerin kritik noktalarda yaptığı malca puan kayıpları ve temelde Muslera sayesinde alınmış şampiyonluğun kredisini tüm takıma yaymak ve dolayısıyla Sabri ve Burak gibi yerine hangi alternatifi koyarsan koy daha iyi olacak insanları şampiyonluğun müsebbibi olarak göstermek cidden rahatsız ediyor beni.

muslera, sneijder + 10 random adamla kazanılmış. Yerine kimi koysak şampiyon olunurmuş. Eee bu ikisi duruyor neden transfer yapıyoruz o zaman??? Rakipler hata yaptı bir de unutma ondan şampiyon olduk
AHAHHAhaHAhahAHAhAhahHAhaha

Bu mudur futboldan anlayan? Benim traş olduğum berber de bu ayar, keşke o geçse takımın başına.

Bak bu da diğer çok anlayan:
Xenus said:

defans dörtlüsü, geçen sene CL'de 1 puan aldığımız zamankinin aynısı. benzer rakipler gelirse aynısını mı yaşayalım yani bu mudur?

Yes of crs. Sabri kadroya alınana kadar defansı toplayamadık ki allahtam Hamza hoca yanlıştan döndü de şampiyon olduk, sabri sayesinde değil ama TAKIM sayesinde. Cahillere/unutkanlara/art niyetlilere anımsatma:

Ayni savunma dörtlüsü
http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2014/10/01/fft16_mf4833681.Jpeg

Ben anlamam ama sadece sevdiğim futbolcuları izlerim. Muslera + Sneijder + 10 random adamdan bir ikisini seçer onlara bakarım bana aldırmayın siz.
Sosyal ağlarda paylaş

Modlar nasıl düşünür, ne yapar karışmam ama esh

said:
Seninle görüşleri uyuşur uyuşmaz , katılır katılmazsın ama sırf senin görüşlerinle uyuşmuyor diye yok olmasını istemek doğru bir davranış değil eğer işin içinde açık veya gizli hakaret,saldırı,tehdit vs yoksa

böyle düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Sabriyi ekleyince şampiyon olunuyorsa, o şampiyonluk nasıl Sabri sayesinde değil de takım sayesinde oluyor? Sabri beraberinde takım ruhu mu getiriyor?

Son 7 hafta maç sonuçlarımız, geriye doğru:

1-1
2-0
1-0
0-1
1-0
0-2
1-0

yani, gol yememişiz (Muslera, Melo) ama zar zor gol atmışız (Burak, Umut).

Ama şampiyonluğu getiren TAKIM.

Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Şu melo nun gitmesini bana katılmayan üyeler olmasına rağmen hala kabul etmiyorum, hazmedemiyorum.

Kabul edilebilir bir şey değil ki zaten. Melo Florya'da da istenmeyen adamdı bu arada. Bana gelen duyumlar Melo'nun yerliler tarafından sevilmediği yönündeydi. Önce Gökhan Zan sonra Sabri'yle kapışması buna en büyük örnek. Neden sevsinlerki Melo'yu. Takımı sabote ettiklerinde canla başla oynayan o. İğrenç bir maçın ardından taraftar sadece onu tribünlere çağırıyor vs..

İşe yaramazlar yüzünden takımın omurgasını silip atıyor Hamza X2.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...