Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

hamza nın dötü burak ı kesmeyi yemez.her şekil yedek bırakabilecekleri bir forvet alıcaklar.en büyük aday niasse.aslında fernandao tam aradığımız adamdı nasıl elimizden kaçırdık anlamak güç.

bize asıl önemli olan şuan sağ bek başka bir transfer istemiyorum lan tamam anladım paraları yok ama şu sağ beki ne yapıp edip alsınlar

gomez de 2 sezondur sakat hiç maçlara çıkamıyor
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Gol krali ol. Sonra fenere gidip yedek kal. Zafer biryol, murat hacioglu gibi olacak fernandao

Bu adam oynadığı pozisyon hariç BILICA'ya çok benziyor.

- 2009'da bilica Sivas'da oynarken ligin en iyi savunmacısı deniyordu, Fernandao Bursada gol kralı oldu.
- İkisi de hırçın, sert, kavgacı
- ikisinin de uyum sağlama becerisi çok yüksek, Bilica şu an Elazığsporda, Elazığ Malatya rekabeti ile ilgili twit falan atıyordu.
- İkisi de Brezilyalı (gerçi biri campina biri Rio, trabzon istanbul gibi fark var arada, bilica bildiğin köylü, fernandao cadde çocuğu)

Gerçi Fener başlığında konuşmak lazım ama fenerliler zaten hep burada.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kimsenin Burak'a laf ettiği yok bu saatte. Hamza çıksın ben tek forvet oynayacağım Burak varken o kadar para verip ikinci bir forvet düşünmüyorum, Podolski de o mevkide oynayabiliyor, Umut da var desin. Genç potansiyeli olan alternatif forvet alacağız desin. O paraya stoper, Melo giderse orta saha veya kanat oyuncusu alacağız dese bu kadar tepki olmaz.

Veya para yok alamıyoruz desin. Ona buna çamur atmasınlar. Sanki adam almaya çalışıyorlarmış gibi gösterip pahalı geldi ayağı çekmesinler. Herkes farkında Hamza'nın Burak yerine forvet alıp oynatacak totosunun olmadığının. Bırak onu Sabri yerine sağbek alıp oynatacak yüreği yok.
Sosyal ağlarda paylaş

hamza korkudan sinan gümüşü oynatamıyor anasını satayım burak'ı kesecek diye. bi de transfer mi yapcaklar o bölgeye sdfs

bana en çok sabri'nin bizde de çilek furyası vardı,yıldız futbolcuya gerek yok lafı koydu ya. sen kimsin amk. sen misin ulan yıldız da yıldıza gerek yok diyorsun. bu tarz açıklamaları messiler ronaldo'lar yapmıyor ya. yazık gunah.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...