Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgilimi gırtlaklamak istiyorum

Nigger_of_the_sand

Öne çıkan mesajlar

Hediye alırken şablonun şu olsun
Almayı planladığın şeye ihtiyacı var mı, öyle bir şey arıyor mu?
Evet-> özel günde değil normal bir günde al
Hayır-> almayı planladığın şey birlikte yapabileceğiniz bir şey mi?
-Evet-> uçak bileti, otel rezervasyonu tarzı seyahat, lezzet ve farklı mekanlarda seks sunabilen bir şey mi?
--Evet-> al
--Hayır-> pasta/ekmek/yemek kursu gibi beraber geçirdiğiniz vaktin kalitesini arttıranilecek bir şey mi?
---Evet-> ortak ilgi alanıysa alınabilir, onunla sadece eşlik etmek için gideceksen alma, sıkılırsın ve kursta alacağı keyif düşer. Onu yalnız gitmesi için normal günlerde teşvik et
---Hayır-> ev dışı bir hobi (e.g. fotoğraf, spor, dans) kursu ya da üyeliği mi?
----Evet-> senin de onun da ilgisi varsa tango vb bir kurs alabilirsin, yoksa diğerlerini almak bilemedim bence mantıksız. Sevgilime fotoğraf öğreteyim sana diye direttiğim dönemde fotoğraf ne ya falan diyodu. Sonra bigün verdim minolta x700ü al bu senin dedim. Önce otomatikte fotoğraf çekip sonra onları görememek heyecanlandırdı, sonra o filmi banyo edince fotoğrafa aşık oldu ve temel kavramları kendisi araştırıp öğrenmeye başladı. Yani analog fotoğraf makinesi alabilirsin mesela, ben burdan buna vardım sdf
----Hayır-> burdan yeni bi kol oluşturamıcam sıkıldım
-Hayır-> giyebileceği, takabileceği, kullanabileceği(e.g. kindle, tablet, telefon) bir şey mi?
--Evet-> kindle'sa al, diğerlerini alma. Edit: hatta kindle da alma. Antikalara ilgisi varsa zarif, ince ve şık bir kol saati alabilirsin. Ama antika olmayanları değer taşımaz bence. Tabi sevgilinin karakterini bilmiyorum, senin robot almanı önlemiş bi insan olduğu için yaptım bu yorumu
--Hayır-> telefondan bu kadar yazabiliyorum sıkıldım
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

500tl den asagi hediye karti alani doverlerki? 100 lira ne?

hediye karti fiyati arttikca makbuldur, boynerden alinmis 1000tl lik hediye kartina burun kiviricak kadin cok az su ulkede. hediey kartinin boel bir drwabacki var iste, kolaya kacmanin bedelini odiyorsun.

500 1000 3000 farketmez sonucta para verir gibi git harca diyosun
ayrica boyner ne asdsa (td)
Sosyal ağlarda paylaş

boyenr iyi gayet, orta ust segmentte bulunan en iyi markalari sunan baska alternatifi yok YKM yi aldiklarindan beri. kozmetik, canta, giyim, aksesuar bulunduruyor. guzel secim gayet

bide untumamak lazim ustune basarak vurguluyorum, sevgilisine dogum gununde "mutfak robotu" almayi dusunucek yapida bir insana hediye fikri veriyorum, kiayfet, aksesuar filan al desen direk kizcagiz aci cekicek. kolye al desen gider sunu alir

http://farm4.static.flickr.com/3369/3337749359_4cd16f367b_m.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...