Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Abi şarkı türkü yazdınız o kadar, nerden baksan takımda elle tutulur tek oyuncu Töre ile birlikte.

Tamam FFP ayağına kaynak yaratacak kabul fakat taraftarın hiç mi tepkisi yok ben anlamadım.

Ersan'a 5 veriyorlarmış işte, -her nasıl oluyorsa- Almanlar da Atınç'ı istiyormuş hem de 6'ya. Okut ikisini de 11 milyon'a gedikleri kapat. Demba Ba'nın yarısı edecek forvet zor bulursunuz, tam piyangoydu adam
Sosyal ağlarda paylaş

Yani BA'nın çok sevilmesi, burada kendisinin de mutlu olması bir yana geçen ki röportajında İngiltere'den dışarı çıktığından ötürü ne kadar pişman olduğunu vs. kendi söylemişti. Açık ve net İngiltere dönmek istiyor. Konuşulan kulübünde İngiliz olduğu tahmin ediliyor.

10+'ya giderse 30 yaşındaki bir adamdan transfer edilişinin ardından tam bir sene dahi geçmeden en az 4 milyon euro kazanmış olacağız.

30 yaşından sonra çok seviyoruz diye 2 sene daha oynatıp, yine benzer performans verir mi diye merak edeceğimize alacağımız para hem bizim maddi durumumuzu rahatlatacak hem de en az 2 potansiyelli transfer yapmamıza olanak sağlayacak. Her şekilde Win-Win olacak.

Atınç'ı da göndermeyiz sanmam. Kiralık verebiliriz gerçi ama kulüptekilerin onla ilgili gelecek planları var. Alman kulüplerine kiralık giderse, tabii oynatılmak şartıyla olağanüstü iş olur yalnız. Orada kapacağı şeyler zaten mental eksikliğini tamamlarsa her şekilde üst düzey stoper olur.

Atınç'ın sorun zaten aşırı tecrübesizlik. Fiziki ona dezavantaj ama benzerlerinde olduğu gibi aşılamayacak bir eksiklik değil. Mental olarak çok iyi geliştirirse kendini fiziğini de ona göre adapte ederse zaten bu ligde bile kalmaz. Adamın inanılmaz temiz ayağı ve tekniği var. Uzun topları vs. direkt olağanüstü yoksa da işte son adam kalmasın ya da başına pro bir futbolcu gelmesin diye dua ediyoruz halen işte asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Fikret 25 milyon euroda kazansa 2 kıçıkırık transfer ile sezonu kapatır. 5 harcamış olsa kalanı stad ayağına YER. Paranın nereye gittiği belli değil mali kurulda da açıklayamadılar. 3 senelik localar vip koltuklar vs hepsi 3 senelik satıldı, sponsor vs var hala borcumuz 500 den 1 e çıkmış. Bu herif alacağı o kadar parayı öyle böyle yaptık der uçurur üstüne borc 1 in üstüne çıkar bakın görürsünüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ersan da gidiyormuş bu arada haberleri düşmeye başladı. Kulübün paraya ihtiyacı olduğundan gidiyorum diyor. Zamanında İlhan da böyle gitmişti ve bin pişman olmuştu. Umarım bir benzeri olmaz :(

Yer yer laf sokarım ama şu takımda en saygı duyduğum adamlardan biri oldu her zaman. Feda sezonunda yaptığı adamlığı unutmadık. Bu son maaş zammı olaylarında da yine aralarında en az laf ettiğimdi çünkü hak etti.

Umarım 1-2 sene orada takılıp, buraya, bize geri döner.
Sosyal ağlarda paylaş

Ba satılırsa kesin olarak yabancı forvet alınacak yalnız, kendisi de istiyor ŞG'nin.

Ayrıca Cenk dışında hiçbirine güvenmediğine eminim. Ömer'in de tekrar kiralanmasını istemiş. Pektemek rotasyonda kalır sanırım.

Furkan Yaman'ı adam etsin edecekse o çocuk Enes'ten daha potansiyelli olduğu halde iyice çöpe dönüştü... Son virajda artık bari elinden ŞG tutsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şu pektemekte ne görüyorlar anlamıyorum, adam sadece koşup pres yapıyor allahın angutu. Ömer Şişmanoğlu net daha iyi bu adamdan ya.

TÖre'de iyi fiyata gidecekse gitsin abi.Parasını buldun mu gömecen. 1 tane süper adamın talented starlet'in olacağına 3-4 tane potansiyelli genç yabancı alırsın onları parlatırsın takımın genel kalitesi yükselir.

Takımın Şu anki ihtiyaçları:

1. Stoper lazım. ERsan gittiğine göre 1 stoper gerekiyor. Milo-pedro ikilisi her halükarda bizi götürür ama yedek lazım.

2. Sağ bek: Sağ bek yedeğimiz yok.Atiba oraya çekilecekse serdar-atiba ikilisi idare eder. (ki atibanın sağı alması çok mantıklı)

3. Orta Saha. Veli-necip-oğuzhan-atiba(sağ bek olursa düş buradan) hatta sosa forvet arkası olarak.

Buraya çok net 2 transfer lazım. Olmuyor yani götüremiyoz işi.Oyunu çift yönlü oynayan 1 orta saha lazım, 1 tane de yedek.

4. Ba gidecekse FORVET! Eldekilerle olmaz.

5. Kesinlikle sol kanat (olcayı geçtim artık abi). Kerim'i adam ederim diyemiyosa ŞENOl, buraya lazım bir sol kanat.

Transferdeki satılacaklara göre liste değişebilir.

* Kaleci olayını yazmadım o konuda bilemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

abi hiç görmediğimiz genç bir stoperin nasıl bir sezon idare edeceğini varsayıyorsun anlamadım. milosevic'in pedro seviyesinde bile olmasına imkan yok. şahsen pedro'yu ilk 11 materyali olarak görmüyorum. pedro - atınç bile felaket senaryosu.

gerizekalı gibi sivok'u yollamasalar şu an çenemizi yormuyor olacaktık. o zaman stoper alınmasa hatta ersan satılsa bile idare edilebilirdi. bu kadarı hakikaten aptallık. senden stoper almış takımdan stoper istiyorsun. öyle de trajikomik bir durum var şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

takıma stoper alınacak ya, en az 2 tane alınacak gibi duruyor hatta.

şimdi sıkıntı şu bjk de

sol ayaklı stoperler: atınç, ersan, tosic

sağ ayaklı stoperler: franco, milosevic

totalde 5 stoper var. Sol ayakta bolluk var. Ama Franco'ya teklif olduğu biliniyor. Yani Porto bayağı istiyor hatta en ciddi taliplisi ve bizimkiler oradan bir şeyler koparmaya çalışıyor.

Söylentiler doğruysa Josue + hatrı sayılır bir para istiyorlar. Yani benim duyduğum kadarıyla Josue + 2 milyon euro kovalıyoruz ama Porto da parasız yapmaya çalışıyor. Para olacaksa da 5 milyon euro sabit veriyor.

Franco gidecek büyük ihtimalle, Ersan zaten yolcu. Tosic sol bek - sol stoper hani eksikliğe göre mevkiisi şekillenecek ama onu da direkt stopere yazmazsak takımda sadece 2 adet stoper kalıyor.

Franco takımda kalsa bile 3 adet stoper var. her şekilde bu takıma bir tane sol ayaklı stoper alınması gerekecek. Bunun ardından bir tane rotasyon için sağ ayaklı stoperde şart. Şenol hoca onu gerçi alt yapıdan çıkaracak deniyor. Gerçi Berat'ta dönüyor kiradan ama Altınsay onu aldığında, 19 yaşındayken ülkenin en potansiyelli stoperlerinden biriyken şimdi tamamen patladı. Yine de rotasyonda denenebilir.

Yani stoper transferi kesin olacak. O konuda sıkıntı olmasın. Özellikle sol stoper olacak. Atınç'ın direkt oynatılmasını isterim ama sağda her şekilde Milosevic ya da Franco'dan biri oynayacağından bir tane tecrübeli stoper şart. Oraya Atınç - Franco - Milosevic üçlüsünü nasıl koyarsan koy geçen seneki gibi tecrübesizlikten patlarız.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Atınç'ın sorun zaten aşırı tecrübesizlik. Fiziki ona dezavantaj ama benzerlerinde olduğu gibi aşılamayacak bir eksiklik değil. Mental olarak çok iyi geliştirirse kendini fiziğini de ona göre adapte ederse zaten bu ligde bile kalmaz. Adamın inanılmaz temiz ayağı ve tekniği var. Uzun topları vs. direkt olağanüstü yoksa da işte son adam kalmasın ya da başına pro bir futbolcu gelmesin diye dua ediyoruz halen işte asdf

arkadaş Atınç'ın menejeri, piyasasını yükseltmeye çalışıyor galiba :) Bence Atınç'ın inanılmaz temiz ayağı ve tekniği ile orta saha- forvet arkası oynasın. Asist vb yapar :) Olcay'ın muhteşem sol ayağıyla birlikte önümüzde ki yıllarda kupalara ambargo koyarız
Sosyal ağlarda paylaş

Nani gelse de bir cacık olmayacak ki, nani kim ya

Quaresma'nın BJK'ye katkısından daha fazlası olamaz. Bitmiş yıldız olarak gelmişti Q7'de, Nani'nin de şuan hiçbir farkı yok. Taraftar gazı alır, sonra kurtulmaya çalışılır. Kjaer ne kadar doğru transfer ise Nani bir o kadar yanlış transfer...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...