Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Atiba-Veli ikilisi ya da benzer ikililerle oynanacaksa zaten gelecek sezonda bi halt olmaz. O bölgeyi tek başına idare edebilecek bir adam lazım. 4 defans + 2 ön libero çok fazla özellikle içerideki maçlarda. Takım zaten yaratıcı değil bence, iyice köreliyor bu dizilişle yaratıcılık.

1 tane kaliteli forvet lazım. Töre kalacaksa diğer kanada yaratıcı adam lazım. Tolgay Sosa Töre asist + gol sayısı 23. Bu sayısı artıracak hem de topsuz oyunda takımı 10 kişi bırakmayacak biri gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

valla söylenenlere göre forvet olarak genç ama potansiyelli biri ile imzalayacakmışız. iskandinavya ve yunanistan da özellikle bayağı görüşmeler olmuş. yunanistan'dan da paok'un bir tane vardı kanat forveti onla da görüşmüşüz. aranılan kanat oyuncusu o olacak gibi gözüküyor.

orta saha için josue kiralama olayları çok konuşuluyor. olursa zaten başka adama ihtiyaç olmaz.

stoper şart, savunma hattında cidden "Kaptan" vasıflı bir savunma oyuncusuna feci ihtiyaç var.

BJK'nin bu seneki düşüşünün en büyük sebeplerinden biri de zaten o vasıfta tek bir oyuncunun bile olmayışıydı. Yani o vasfa en çok yaklaşan adam Veli'ydi, o da yarı yarıya. Onun sakatlığından sonra 7 maçta sadece 3 galibiyet alabildik yanılmıyorsam.

Ben hep diyorum Veli bu takımın bel kemiği diye de dalga geçiliyorlar. Veli'li BJK ve Veli'siz BJK arasında dağlar kadar fark var. Sıkıntı şu, Veli bu kadar bel bağlanacak ve tek adam olacak çapta bir adam değil. Daha iyisini bulup yedeğe atmak gerek ama yapamıyoruz.

vs. vs. gider.

Mbia ile TS olayı yatmış. Bari buralara gelmeyi düşünüyorsa biz alalım sdfd
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

souldarkorn said:

Evet Atınç, Ersan ve Franco gayet yeterli stoperler.

abi geri 4lü değişsin diyip 3 stoper yazmısın :D

bence de takviyeye en cok ihtiyacımız olan bölge orası, hatta keşke Sivok gitmeseydi daha az olurdu da.

Serdar bölgesinde iyi, tosic alındı sola,göbekte Miloseviç var tekrar sakatlanmazsa dsafas 1 tane cok kaliteli stoper transferi çözecektir + kaleci tabiki onu da defansa kattığım için

edit : yani bunu yazarken atiba'nın sağ beki yedekleyeceğini düşünerek yazdım.

solda motta-tosic
göbekte pedro-milo-ersan-transfer
sağda serdar-atiba

3-5 mesaj yukarıda bjk defans 4lüsüne komple transfer yapmalı yazdım. Dark bek lazım ama stoper lazım değil dedi. Bende bu stoperlere mi transfer lazım değil diye sadece onları yazdım. Bek lazım değil diyen çarpılır zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

cezası olmasa da ozan'a parası yetmez bjk'nin, fb ya da gsde tahminen bütün bütçesini ozan'a gömmek zorunda kalır.

bursa farkında elinde nasıl bir cevherin olduğundan. birkaç ay önce radyoda kim demişti hatırlamıyorum da ozan'ın bu büyük kulüpler tarafından takip edilme olayı sırasında çok küçümsüyoruz falan demişti.

19 yaşındaki bir futbolcunun var olan özelliklerini listeleyelim. Bu özelliklere sahip Avrupada kaç tane aktif orta saha oyuncusu var bir bakalım. Sonra potansiyelini ve gelişme ihtimalini de yanına ekleyelim.

Ozan çapında bir adam eğer Hollanda ya da benzeri yetiştirici ülkelerden birinde olsaydı en az 15 civarında bir miktara büyük liglere bu yaşlarda transfer olurdu. Bursa da her şekilde eğer ciddi bir teklif gelirse onu 10 civarına rahat satar gibime geliyor.

Ama işte mimli bölge burası, buradan çıkan her oyuncu, en iyileri bile patladığı için buraya çok çekimser bakıyorlar artık Güney Amerika'ya baktıkları gibi. Arda'nın bile 15 etmesi için 4 sene kendini göstermesi gerekti ki 2008 milli takım performansı olmasaydı yine gidemezdi o paralara bana kalırsa.

ozan'ı ne fb ne gs alabilir. kendi gitmek isterse vs. ancak ama o kadar vizyonsuz mu onu da bilemem. bu transfer sezonunda doğru menejerle avrupaya direkt bile açılabilir aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...