Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

bugün gazetelere de düşmüş. Tolga TS ile görüşmüş daha doğrusu Hami ile görüşmüş işte geri dönebilir karar verirse falan diye haber girmişler.

HADİ İNŞALLAH. Bonservis değilde iyi bir adam takaslasak süper olur. M'bia alak :(

Sen daha dur, Biliç Chelsea'nın başına bi geçsin Mourinho yerine o zamanı bekliyorum ben :P
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Bilic nereye geçiyor ya, adamınız nerelere düştü kaç haftadır konuşmuyorsunuz bile safsdds
valla ben bayaa yakından takip ediyorum aynı sehirdeyiz suan 5-6 oyuncu sakatlanınca haliyle takım biraz dagıldı ama ortada bilic için bir sıkıntı yok en son antreman sahalarını değiştirdiler.Sakatlar düzelince takımda eski formunu alır sen konusmayınca da adam düsüse geçmiş olabilir. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

http://www.altinordu.org.tr/Haber/3027-1/CAGLAR-SOYUNCU-HAKKINDA-ACIKLAMA

çağları istemişiz
altınordu sene sonu demiş

Peşin olarak 1.750m euro vermişiz. Aynen bu sebeple vermek istememişler. Ayrıca Leverkusen, Leipzig ve birkaç Alman takımı daha bir süredir izliyormuş ve onlarda talipmiş. Devre arası 3 milyon peşine veririz yoksa sezon sonu görüşelim denmiş en son bizimkiler bayağı isteyince vs. ki sezon sonuna kalırsa o taliplerden zaten alamayız iyi bir para vermeden. Bu transfer hiçbir şekilde olmaz yani.

Zaten özellikle Almanya'dan talipleri değerlendirip gitmesi kendi kariyeri içinde en doğru seçenek olur. Umarım TR de kalmaz, kalacaksa da bize gelsin plx :(
Sosyal ağlarda paylaş

oldun said:

DarKRideR said:

Bilic nereye geçiyor ya, adamınız nerelere düştü kaç haftadır konuşmuyorsunuz bile safsdds
valla ben bayaa yakından takip ediyorum aynı sehirdeyiz suan 5-6 oyuncu sakatlanınca haliyle takım biraz dagıldı ama ortada bilic için bir sıkıntı yok en son antreman sahalarını değiştirdiler.Sakatlar düzelince takımda eski formunu alır sen konusmayınca da adam düsüse geçmiş olabilir. :D

Kim sakatlandı abi, Lanzini dışında rotasyonda kullandığı adamların %90'ı sağlam. Klasik Bilic işte oyun sistemi çözülüyor sonra çare üretemiyor. Bu kadar başarılı olması bile ona yeter, bu sırayı korumaya kasar bundan sonra. çapı onu mümkün kılıyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...