Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UMMORPG hakkindaki düşünceleriniz?

lisantus

Öne çıkan mesajlar

oyun güzel gözüküyor ve iyi yorumlar yapıldı diye duydum fakat "ultra" diye kendilerine isim takmaları komik.. 10bin'in üstünde kişiyi destekleyebilirsin ama kendini beğenmişlik yapıyor gibi geldi :)[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Fıstık [PatiPet Resimler] / The Willow
Sosyal ağlarda paylaş

öyküsü sağlam ama grafikler baya kötü[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lisantus, 02 Ocak 2005 18:54 tarihinde demiş ki:
normal mmo lar kaç bin kisiyi destekliyor?

Şööle sööliyim sadece Wow kuzey ameriakada dükkanlarda satışa sunulduu ilk gün 240.000(iki yüz kırk bin) adet sattı.. O zaman ona yeni bi oyun türü adı vermeliyiz..[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

isterse 100 milyon satsın oyun önemli olan tek bir shard'a kaç oyuncu bağlanabileceği.. normalde mmo'larda birkaç bin bu sayı ama birkaç shard'ın birleştirildiği eve online'da aynı shard'da oynuyormuş gibi bir ortam oluşturuluyor, 11000'e ulaşılmıştı geçen aylarda. rekor bu şu ana kadar benim bildiğim.. 10000'i geçip ultra filan olmasının anlamı yok.. :)

ha ayrıca bu oyunu bilmiyorum ama zaten 10k kişi aynı şehirde durmaz herhalde.. :-p geniş bir dünyaya yayılması zaten client'ların belli bir performansta çalışabilmesi açısından gerekli..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lisantus, 02 Ocak 2005 18:32 tarihinde demiş ki:
ultra massive multiplayer online role playing games

bir ara turnike vardi, yarisma basarili olunca her kanal bir turnike yapmisti, Super Turnike, Mega Turnike falan. iste bu isim bana o gunleri hatirlatti, cocukluguma dondum, kirlarda kostum bir an[signature][hline]"'Cause we are all the little tin man with hearts like little tin cans and as we line them down with tears, over the years, they inevitably turn... to rust "
Sosyal ağlarda paylaş

3 mü desem 5 mi doggy bey, biraz yardımcı olsanız? :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

"ultra" tam amerikan style olmuş
amerikada 240k satmasına saşırmadım zaten.

Corç hadi massive multi player game alalım
tamam ama bunu alalım bu ultra imiş. En güzel benzetme southparktadır ama, kenny in kardeşi olacağı bölümde kenny doğacak kardeşini engelmeye çalışır markete girer, işte haplar annesine içireceği.

git gide kavanozlar ve yazı fontları büyüyor
En son hiper NO BABY alıyor.

Aynı anda 4 expansion çıkartan 3DO oyunlarını alan
"army men" serisi ile
malkoçoğlundan bile daha çok macera yaşamış bir firma nasıl bu kadar ayakta durdu şaşarım bendimi aşarım.[signature][hline]
deli haci demiş ki
Gidemediler. Almanlar onları saatte 10.000km yapan dikine kalkan, yatay düzlemde parande atabilen avcı bombardıman keşif uçaklarından açılan lazer ateşiyle yolda düşürdü.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
:D[signature][hline]
Name:TurkForEverX---------TurkForEver
Job:Mage-------------------Assasian
Server:Xigenon-------------Xigenon
Level:3x--------------------3x
Np:100---------------------100
Clan:_PaticiK_--------------PaTicK
Nationality:Human----------Orc

[Bu mesaj mxzr tarafından 22 Ocak 2005 15:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Wish projesi iptal edilmis, böyle bir olmayacak yani...

Yukarıdaki sitede böyle yazıyor. Beta test ve forumlar da kapatılmış.

Artık diğer iddalı projeleri takip etmek lazım. En azından bir gün mümkün olacağını gösteriyor bu çalışmalar.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup. L45
Usta Science Scraper Dark Melee/Regen L34
TRT 3 Natural Tanker invul/Mace L18
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...