Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 2 de edit char olayi nedir nerden down ederim

Choosen_DArk

Öne çıkan mesajlar

Adamin zevkine karismayi biraksaniz da biliyorsaniz soyleseniz? Zevkler ve renkler tartisilmazmis dimi? Adam hacked itemlar ile Hell Baal'i 3 vurusta indirmek istiyorsa size ne ki yani, belki normalini her turlu bitirmis de edit ile unique avlayacak sirf benim gibi?[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 07 June 2003 11:45 tarihinde demiş ki:
Adamin zevkine karismayi biraksaniz da biliyorsaniz soyleseniz? Zevkler ve renkler tartisilmazmis dimi? Adam hacked itemlar ile Hell Baal'i 3 vurusta indirmek istiyorsa size ne ki yani, belki normalini her turlu bitirmis de edit ile unique avlayacak sirf benim gibi?[hline]Gesp (a.k.a Baggio)

zuahah adam daha act2 yi yeni bitirdi oyunu bitirmeden hile yapmak aptallık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 07 June 2003 11:45 tarihinde demiş ki:

maksat baal'ı tek vuruşta öldürmekse başka, net'te kasaba ağzını guided arrow ya da firewall'la bloke etmekse başka. niyetinden emin olmadığımız için yardım etmememiz daha hayırlı, birşey de kaybetmez edit yapmazsa kaldı ki..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

said:
StarAdam, 07 June 2003 11:44 tarihinde demiş ki:
Aslında hile her oyunda zevki öldürür ama Rpg türü oyunlarda daha da çok öldürür,oyunun amacını bitirir hile.

walla diablo bana göre ne rpg dir ne frp sadece Hack'n Slash tir ama gerçekten bu tarz bir oyun oynamak istiyorsan Morrowind'i öneririm .
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo 2 gelmiş geçmiş en iyi rpg dir. Ayrıca Morrowindle karşılaştırılamaz biraz farklı kulvardalar. Hem Diablo 2 kaç senedir bilmiyorum ama en az 2-3 senedir oynanan bir oyun. Morrowind'de multi bile yokki bayıyor bir kere bitirdikten sonra.
(bence )[hline]Chemical, 01 June 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
Bu arada karpuz ağaçda yetişmiyomuydu ya
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru Diablo'da rp yapan adam çok görmedim ama aynı şey Morrowind içinde geçerli. Multi olmadığı sürece yap kendi kendine rp ni ne fark eder. Sonuçta Morrowind'dede pek aşmış dialoglar vb yok. Ama dediğin gibi zevk meselesi =) (Bende Morrowind'i 2 ay kadar oytnadım ama şimdi oynanmıyor işte demek istediğim o )[hline]Chemical, 01 June 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
Bu arada karpuz ağaçda yetişmiyomuydu ya
Sosyal ağlarda paylaş

rpg ile action rpg fazla benzeşmezler setting dışında onu da belirtmek gerek, diablo serisi action rpg'dir ve gayet de güzeldir bu bağlamda..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

action rpg yalan uydurmaca bi türdür
pazarlama stratejisidir
action rpg dir demek te aynı derecede yalan bi olaydır komiktir.

edit için tavsiyem shadowmaster
shadowmaster patlarsa jamella ve öbür programlar
tabii bunlar savegame editler öyle closed serverlarda hile yapamazsın bunlarla.[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

nesi uydurmaca türdür yahu? nedir o halde? action mu diyeceksin? abim action'lara bayılır ama diablo'dan ve türevlerinden nefret eder, ee?

oyunların içeriği genişledikçe ve alanlar açıldıkça tabii ki yeni türler de oluşuyor, 1890'larda action filmleri var mıydı ki?[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

1890 lerde action filmi olmamasının sebebiyle konunun hiç bi alakası yok klasik demogojine başlamışsın yine.. yemezler

abinin action sevipte bi action oyunu sevmemesi gayet doğal
bende rpg severim ama morrowind sevmiorum en basit örneği budur, böyle şeyler olabilir, olması birşeyi ıspatlamaz
oyunu action yapan en önemli özellik oynanışıdır.[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

ohooo hoca sana göre sim city bile aksiyon olabilir, felaketleri salar ortalığı yıkarsın. diablo ve bütün türevlerini sevmiyorsa aksiyon seven bir kişi o zaman diablo ve türevleri aksiyon değildir, daha nasıl bir açıklama yapmak gerek ki?[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

demekki diabloyu sevmediğine göre bütün action oyunlarını sevemiyormuş bu kadar basit.

simcity ise strategy dir benim mantığıma göre
sen istiyorsan action de diabloya rpg demenin üstüne gayet normal[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...