Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Merhaba Arkadaşlar..

phebus

Öne çıkan mesajlar

Ben artik buyuk corplardan ve alliance gibi olusumlardan uzakta takiliyorum zaten is guc derken oyle mesai gibi 3-4 saatlik fleetler beni bozmaya baslamisti. Cekildim kendi kabuguma haftada 1-2 kere fln aciyorum max 2 saat anca takiliyorum onda da eski oyuncular ile muhabbet vs...

Eve de hersey ates pahasi oldu plexler tavan fiyatta fln gerci daha yuksegini gormustuk ama su hali bile oldukca fazla faction warfare olayi keyif veriyor bana arada giriyorum hizli gemi ya da cloak gemi ile ucup capture vs yapiyorum bana gore ise pvpmi yapip cikiyorum max 1 saatlik bir aktivite oluyor.

Sov. icin degisiklik vs gelecek onu bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

plex pahalı falan değil abi, suark da aynı şeyi söylüyor ama değil yani. haftada 1.5-2 saat ayırabiliyorsan pve için, plex paranı çıkartıyorsun ki kaç yıllık oyuncusunuz sp sorununuz falan da yok.

bu arada sov sistemi değişiyor yazın. ondan sonra tekrar bi şenlenir ortalık yine.
Sosyal ağlarda paylaş

Eve ne uzanır ne kısalır. Ama yarı afk madencilik veya ratting olayıyla dizi izlemeye ve kitap okumaya izin vermesi nedeniyle benim için şu an bir numara oyun. Corp a geri alırlarsa bende tekrar başlayacağım. O kadar assetim bir yerlerde dururken başka bir yerde fakir fakir dolaşma pahasına başlamam oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Aluriel said:

giriş parası falan ödeme boşa hiç. assetleri contractlarsan girmene gerek kalmadan da taşırız istersen

Container larda da çok şey var onlar kontratlanmıyor galiba.
Bir de rorqual pilotu var mı ? Rorqualımı da satayım bari.
Ayrıca, eğer beni corpunuza aldırırsanız, o bölge de oynamaya devam da edebilirim. Veya herhangi bir cfc bölgesinde..
Çünkü oyunu oynamaka istiyorum ama empire a da gitmek istemiyorum pek, bırakırım muhtemelen öyle bir durumda..

Aluriel sen halledersin bu işi ya :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
http://www.youtube.com/watch?v=gTHDHPCMN7g&index=13&list=PLEGaV-4jbCX4t9aO3yCaLPLJQgdOtk9zq

Benim soruma cevap olmadı gerçi. Yine tax ödeniyor, null secte hammadde çok vergi düşük. Ama empire da ancak sürümden kazanılabilir gibi duruyor. Gerçi ben zevkine yapıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...