Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boşanıyorum

Selamisahin

Öne çıkan mesajlar

Tedde öyle ahım şahım bir eğitim vermiyorlar.

Karabük TED mezunu olarak onu söyleyebilirim. Ha şehirden şehre değişiyorsa buda berbat bir olaydır.

İstanbulda gerçi tedin adı bile geçmiyor o ayrı.

Bu arada karabük ted lise eğitimi bu sene 7000 tl falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Masticore said:

Bu sene dershanelerin okula dönmesiyle düşmüş galiba fiyatlar biraz. Doğa koleji 50k idi 2 sene önce.

16.5 Doğa kolleji

Çok doğa koleji var. Valla benim söylediğimbeykoz'idi. Bir tanıdığım çalışıyordu orada. At çiftliği bile vardı beden eğitiminde ata biniyorlar asdaf. Şimdi ne kadardir bilemem o ayrı ama onun ucuz oldugunu sanmiyorum.

http://www.dogakoleji.com/tr/istanbul-kolejler/beykoz-doga-koleji

yemek listesine baksanıza bi. 4-5 öğün yemek, bal kaymak fln. veriyorlar

kehkeh
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Sequo said:

Masticore said:

Bu sene dershanelerin okula dönmesiyle düşmüş galiba fiyatlar biraz. Doğa koleji 50k idi 2 sene önce.

16.5 Doğa kolleji

Çok doğa koleji var. Valla benim söylediğimbeykoz'idi. Bir tanıdığım çalışıyordu orada. At çiftliği bile vardı beden eğitiminde ata biniyorlar asdaf. Şimdi ne kadardir bilemem o ayrı ama onun ucuz oldugunu sanmiyorum.

kehkeh

Beykoz doğa o fiyat zaten. 22 çekiyorlar ilk başta sonra erken kayıt indirimi falan 16.5 oluyor.

1 haftadır arıyorlar beni oğlunuzu seneye için buraya kaydedelim diye.

Oğlum doğada zaten beykoz doğanın nasıl bir yer olduğunu iyi biliyorum 2 ayda bir orada toplanıyorlar at binmek hayvanları görmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Masticore said:

Sequo said:

Masticore said:

16.5 Doğa kolleji

kehkeh

Beykoz doğa o fiyat zaten. 22 çekiyorlar ilk başta sonra erken kayıt indirimi falan 16.5 oluyor.

1 haftadır arıyorlar beni oğlunuzu seneye için buraya kaydedelim diye.

Oğlum doğada zaten beykoz doğanın nasıl bir yer olduğunu iyi biliyorum 2 ayda bir orada toplanıyorlar at binmek hayvanları görmek için.

kendi sitesinde 28-30k arası yazıyor neyse fark etmez. Belki düştü fiyatı belki de sallamiş arkadaşım bilemem.

Hepsine bi oha cekesim var.
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

Aynen. Üstelik ne salakmışım 5 yaşında okula başlamışım. Mecbur kalmış bizimkiler. 15 yaşında liseyi bitirdim. Boy uzun, yaş küçük. Hep ters orantı. Okulları hiç sevmedim bu sebeple.

bize 5. sınıfta hem yaşça büyük hem de uzun boylu basketçi kız gelmişti
herkesi dövdü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...