Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün uzun süredir beklediğim mektubu aldım...

KireiMerodii

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar, Japonya'dan biriyle yazışıyorum. Türkiye'ye gelmek istiyor. Bizde kalacak gelecek yaz. O gelene kadar mektuplaşarak birbirimizi tanıyacağız. Ben de erkek arkımla beraber Japonya'ya gittiğimizde baradan tasarruf amaçlı onlarda kalmayı düşünüyoruz. Anlaşmamız var yani. Çocukcaaz böyle aciip heyecanlanmış, bürsürü şey göndermiş mektupla. Para biriktirmeye başladım felan yazmış, 20'nin üzerinde foto göndermiş. Ama gelin görün ki, adamın tırnakları boyalı, yapışık şeyler giyiyor, hiç kızlarla fotoğrafı yok, yukata giymiş erkeklerle bürsürü fotoğrafı var, hatta o yukatalı erkeklerden birini okla işaret ederek ne tatlı öyle değil mi yazmış. Yani anlayacağınız misafirim bir gay. Ailem tepki verdi. Nasıl onları razı ederim? Nasıl o kadar yazıştığım arkadaşıma sen gaysin gelme derim? Aciip üzülüyorum, na'bacam beeen? :( Aslında aklıma bürsürü fikir geliyor ama sonra vazgeçiyorum. Ne bilim? Mesela kız diye tanıtsam olur mu onu? Zaten sakal bıyık 0 (21 yaşında zaten, genç), saçlar sarıya boyalı, sesi de incedir zaten. Off, saçmalayama başladım yine. Bana güzel fikirler lazım. Ailemi ikna etmeliyim. Daha zaman var zaten, biraz daha düşüneyim :)[signature][hline]-Bang!
Cowboy Bebop...
Sosyal ağlarda paylaş

çok film senaryosu gşibi olur be öle yapma sakın
annene mantıklı bi şekilde açıkla kendı cinsel seçimi de nebilim :)[signature][hline]Absolut, 13 Aralık 2004 17:31 tarihinde demiş ki:
Hayır fareden çok kokran biri değilim ama kulağımı burunumu yerse küserim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bizde pek sevmezler fln derse Türkiye nin imajını çizmiş olur direk :)
ama daha da mantıklı bişi gelmıo akla :)[signature][hline]Absolut, 13 Aralık 2004 17:31 tarihinde demiş ki:
Hayır fareden çok kokran biri değilim ama kulağımı burunumu yerse küserim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de onu söylüyorum zaten, gaysin sen gelme demek ne kadar kötü birşey! Ailemi ikna etsem bile çevre ne der diye yine istemezler. Genç erkek kardeşim varmış. Yaw deli ettiler beni. :( Her gayi sapık travesti sanıyorlar. Ya acaba biraz para biriktirip ayrı bir ev mi kiralasam o gelince? Bana pahalıya patlar o da. Konuşim bakim, burda evler ucuz diyim, sana ayarlayalım diyim. Belki aklına yatar :D Ya bi de arkadaşlarıma sorim, belki bizde kalsın diyen çıkar. Hum hum hum... Düşünmeye dewam...[signature][hline]-Bang!
Cowboy Bebop...
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle sen bi bayan olduguna göre japonyadan bir straight değil de gay gelmesine babanın şıkıdım şıkıdım oynaması gerekirdi. ailene türklerin en çok övündükleri olayın misafirperverlikleri olduğunu bi hatırlat " ne yani herif gay diye 1000 yıllık özelliğimizi çizip atıcakmısınız" de.[signature][hline]en sevdiim çiçek dağdaki tiken,
en sevdiim hayvan çöldeki defe
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe ailene de ki... '' ya adam gay olmasaydi bana asilcakti, dahami iyi olurdu de:), ya da gayler cok iyiler iste kiz arkadas gibi hic bi korkunuz olmasina gerek yok.... de ehmm... iste onlari ikna etmeye calis ... o japon eleman buraya geldiginde adam gibi giyindiririm ben onu de :-D[signature][hline]I need u like a devil needs sin...
Sosyal ağlarda paylaş

Zor bir durum. Gelme demek için birsürü bahane uydurulabilir ama eğer gerçekten gelmesini istiosan annenleri ikna etmen için biraz değil baya bi ısrar lazım sadece...[signature][hline]:." Storm Earth and Fire! Heed my call!
Ben istemedim gitmeni,kedi istedi.
Sosyal ağlarda paylaş

"The younger generation of Japanese are more conscious of
the concept of standing up for themselves, says Shuhei
Ninomiya, a professor of family law at Ritsumeikan University
and one of Japan's few scholars studying the gay rights
movement. "More and more people will start disclosing their
identity as gays." No official statistics are available, but
analysts estimate that gay men and women in Japan may number
anywhere between 300,000 and three million."

kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

Belli belli, adamımız zaten takmış koluna gay sewgilisini yukatalarla (kimononun festivallerde giyilen daha basitleştirilmiş biçimi) sokaklarda rahat rahat dolaşıyorlar. Ya aslında ben kız geliyor diyebilirim yaws. Çünkü kime resmini gösterdiysem, inanmıyorlar erkek olduğuna, way be fıstık gibi bir kız bulmuşsun diyorlar. Tarayıcım bozulmamış olsaydı koyardım resmini :) Kardeşim saldırdı önce kız diye, odamda kalacak diye bas bas baardı, aazının suları aka aka.. Erkek olduğunu öğrenince kulakları düştü ehuhhe :D Herhalde ben ayrı bir ev kiralayacağım. Zaten yazın gelecek. Okula bir yazı yapıştırrım, yazın evine dönecek öğrenciler varsa eşyalı ewlerini bana kiralasınlar. Güzel fikir dimi :)[signature][hline]-Bang!
Cowboy Bebop...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Berk, 20 Ocak 2005 11:34 tarihinde demiş ki:
erkek arkadaşını götürme japonyaya =)

ailene terapi olarak bol bol angels in america izlettir, belki fikre biraz alışırlar.

Yaw Berk! Ben bu diziyi seyrederken, bi baktım annem yanıma oturmuş. Neyse işte, seyrediyoruz. Ama annem bir türlü neler oluyor anlam veremiyor. O gayleri kardeş sandı ve ben onların gay olduklarını söylediğim zaman da bana inanmadı. Hala da inanmıyor, inanamıyor kadıncaaz :)[signature][hline]-Bang!
Cowboy Bebop...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KireiMerodii, 20 Ocak 2005 18:03 tarihinde demiş ki:
said:

ailene terapi olarak bol bol angels in america izlettir, belki fikre biraz alışırlar.

Yaw Berk! Ben bu diziyi seyrederken, bi baktım annem yanıma oturmuş. Neyse işte, seyrediyoruz. Ama annem bir türlü neler oluyor anlam veremiyor. O gayleri kardeş sandı ve ben onların gay olduklarını söylediğim zaman da bana inanmadı. Hala da inanmıyor, inanamıyor kadıncaaz :)

O zaman o japonla,japon elemanin ne tatli dimi diye gosterdigi elemanin da kardes oldugunu söyle:)[signature][hline]-TooRan,bu kemik mi?
-???Evet...
-Ne kemiği peki???
-????
(Sinemada kız arkadaşım vücudumu tanıyor :P )
--------------------------------------------------
Doğanların En Mükemmeli Doğacak Bizlerden!
---------------------------------------------------
Sıkıldık Tarih_Hastası'nın c/p lerinden!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TooRan, 20 Ocak 2005 18:44 tarihinde demiş ki:
said:
KireiMerodii, 20 Ocak 2005 18:03 tarihinde demiş ki:
said:

Yaw Berk! Ben bu diziyi seyrederken, bi baktım annem yanıma oturmuş. Neyse işte, seyrediyoruz. Ama annem bir türlü neler oluyor anlam veremiyor. O gayleri kardeş sandı ve ben onların gay olduklarını söylediğim zaman da bana inanmadı. Hala da inanmıyor, inanamıyor kadıncaaz :)

O zaman o japonla,japon elemanin ne tatli dimi diye gosterdigi elemanin da kardes oldugunu söyle:)

lol :)[signature][hline]-Bang!
Cowboy Bebop...
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum valla,
ben japonları straight bilirdim, adamların birsürü gayi olduğu ortaya çıktı =)

açıkcası ben de angels in america da ne olduğunu çok anlayabilmiş değilim, yani 3.bölümde kusmamak için kendimi zor tuttum; gerisini izleyecek mide de bulamadım kendimde.

tamam gayler iyileş hoşlar da uzak olsunlar bana.

kardeşine yazık, neyse iyi ablalık yapmışsın; ben olsam söylemez adam gelince tıkardım odasına =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...