Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kartondan ayakkabı

miyaw33

Öne çıkan mesajlar

oğlanın proje ödevi kapsamında babalara öğretmen ödev yollamış,kartondan bagcıkları olan ayakkabı yapacakmısız ve cocuklar bunu derste gıyıp ayakkabılarını baglamayı öğreneceklermıs.' saat 40 dakikadır çıktı alabılecegım plan arıyorum nette bulamadım.Acaba yardımcı olabılecek cengaver varmı?şuna benzer bişilerde olabilir,kolay basıt birşeylerde

Sosyal ağlarda paylaş

yazıcıdan cıktı alıp kartonun ustune bantlayıp kartonu o şekilde kesecegım sonrada birleştireceğim ve gıyılebılır ayakkabı halıne getırecegım.Eskıden ne guzel ankara evı vs yapardık nerden cıktıysa ayakkabı.Öğretmene ne babalara ödevmi demeye bu yasımda korkarım valla,bildiğim chp teyzesi hocamız,döver
Sosyal ağlarda paylaş

Özel okul değil devlet okulu,manvenin (tesekkur ederım manve)verdiği çizimi bir deneyeyim yapabılecekmıyım.Elle kesip yolladıgımda fistanın bahsettıgı becerıklı babaların yaptıgı ayakkabıların yanında bizimki komık durmasın dıye ugrasıyorum yoksa sallardım.
Baska çizim yeri bilen varsa memnunıyetle kabul ederım
Sosyal ağlarda paylaş

Ayakkabının dayanma süresinden cok bagcık bağlamayı öğretebilecekmiyim endişesi tasıyorum,bisiklet sürmeyi 20 günde öğretemedım oğlana,en sonunda sınıf arkadaslarından biri yarım saatte öğretmiş,akşam geldiğimde kullanıyordu bahcede.Birşeyler öğretme konusunda baya kötüyüm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...