Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cenk beyle erdem bey

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

bence enteldantel yane sallah bi chanel ama o program manyak geyik zeytin çekirdeği en tasarruflu nası tükürülür onu anlatıyolar[signature][hline]''bir gün herkes fenerli olcak'' lafı çok doğru ama devamı olursa:''diğer 364 gün herkes galatasaraylı olcak'' :tebrikz:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_-Sturm-_, 20 Ocak 2005 00:06 tarihinde demiş ki:
Harika insanlardır.. Bonus kart reklamlarında saçmalayanlar onlardır.. G.O.R.A da bir bölümde varlar.. Best TV de tanıştım onlarla, hala da severek izliyorum.. NTV de galiba arada spor yorumları yapıyorlar bir de galiba :)

gorada nerde var ya?
NTV Radyoda çıkıyorlar he rakşam[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

radyo da programları da var..bence cidden komik adamlar 1 saat geyik yapmayi herkes beceremez..yani adamlari 1 saat dinledikten sora program bitince ne diyo bunlar ya diyip kahkalarla gulme krizleri gecirdigim cok olmustur..tek eksikleri reklamlarini yapamamlari ve sadece diigturk u olanlarin izlemesi vs..

simdi + larına gelince resmen sacmalamari..cem yılmaz kendi show unda yasadıklarını guncellestirerek anlatiyo gulduruyo ama bu adamların yaptıgı her hafta ayrı bi geyik bularak konusmalari bunu da herkes yapamaz bence..islerini cok ii yapıyolar ama bence emeklerinin karsılıgını alamiyolar..kendi reklamlarini ii yapabilseler baya seyirci toplarlar bence..

bu arada konu acılmısken soyleyeyim elmavizyon gercekten cok guzel bi kanal hele ünlü dizi oyuncularının falan 1 gununu gosteriyolar gercekten cok guzel oluyo..
Sosyal ağlarda paylaş

tamamen sacmalayan ama konik olan insanlar izleyecek daha iyi bişi yoksa izlenir alın size 2 tane cingılının sozleri

pisicik pisicik sen manyaksın hatta birazda ruh hastasısın ne olur uzak dur benden nefret ediyoprum senden

ya da

kısa kalın bir yolxda yuruyorum gunduzgece iki kafalı bir panda yuruyorum gunduz gece[signature][hline]slash kotu solo yazmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...