Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık 2-3 Ev Eşyası - Acil

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Mart sonunda yurtdışına yerleşeceğim için elimden çıkartmaya çalıştığım bir dizi eşya var; hızlı ve ucuz bir şekilde elimden çıkartmaya çalışıyorum. Eğer satılamazlarsa birilerine dağıtacağım veya çöpe gidecek.

Tüm fotoğrafları aşağıdaki linkten görebilirsiniz, fotoğraf başlıklarında hangi ürün olduğu yazıyor.

http://imgur.com/a/vrbpJ

Izgara - 30 TL - 1,5 yıldır kullanıyorum; garanti falan kayıp ama hiç problemsiz çalışıyor

Katı Meyve Sıkacağı - 25 TL - Sonradan mantıksız bir ürün olduğuna karar verdiğim için kullanmadım; toplamda 10 defa kullanılmamış olabilir, sıkıntısız çalışıyor. Garanti falan yok tabi.

Mixer - 40 TL - Tamamen kablosuz mixer, öyle bir güzelliği var. 3-4 defa kullandım, 6-7 aylık ürün. Sıkıntısı şu: Şarjını dolu tutmanız gerekiyor, birkaç defa en lazım olduğu anda şarj etmediğim için yarı yolda bıraktı sdf.

Halı Saha Ayakkabısı - Verilik - 44 numara, 5-6 defadan fazla kullanılmadı; temizlenip kullanılabilir.

İstanbul /Erenköy tarafında minibüs caddesinde oturuyorum; sadece bu bölgede teslim edebilirim isteyen olursa. 20 Mart'a kadar satmamış olduklarım arkadaşlara veye çöpe gidiyor.

Özel mesaj veya yigitarda et gmail nokta com ' dan ulaşabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...