Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

*SPOILER* Matrix:Reloaded *SPOILER* Sadece filme gidenler tartismak icin girsinler

FiXxXeR

Öne çıkan mesajlar

fotoları var
şimdi diceksinki brad pittin de var ama keanu nun fotoları çekilirken rpöortajlarında falan söyledikleri var, gay olduuna dair.
evlenmiş falan olabilir. normaldir. adam denemiş normal, sıkılmış. gay olmuş. ya normal bişi adamın istee ama kendine yazık edio. çirkin bişi olsa tamam diycem[hline]Oski The XXL Hero

Hepimiz OSKİ'yiz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 18 May 2003 13:56 tarihinde demiş ki:
aragorn sen koşmaya başla, amerika'dan buraya uçması 1 saat alır herhalde..[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.

Ehhaueha Sen koşmaya başla ben sana yetişirim... :D

Ayrıca Keanu Reeves hakkında böyle atmasyondan saçma sapan şeyler söylemeyin.Zaten söylesenizde adamın kariyerini bitiremezsiniz o başka...[hline]Mail:mailto:[email protected]
Asp,Php,Visual Basic,Delphi,Sphere Scripter,Web Design
Bilgi Paylaştıkça Değerlidir...
Sosyal ağlarda paylaş

hay allam
adamın kariyerinden banane? bi kere öyle bişi istemem bayıldıım iki erkek aktör var biri keanu biri brad pitt. bende hayranım keanu ya. sadece adamın söyledii bişiyi söledim ben. hem adamın gay olması kariyerini etkilemez. al işte trinity yi yedi adam film boyunca. ama gay yine gay. adam profesyonel gerçek hayatı katmıo rolüne. türkiyede olsa gay adam gay rolü verirler anca işte. holywood farkı burda abi.[hline]Oski The XXL Hero

Hepimiz OSKİ'yiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Gördün galba lol hayret bişi ya.[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

Gelgelelelim filmeee...Arkadaşlar gördüüm kadarıyla çoğunuz filmden hoşnutsunuz ama ben size katılamiciim.Bence ilk film bundan kat kat güzeldi.Felsefesine sözüm yok çok güzel bence -kim demişti hatırlamıyorum da- windows gibi restart ediyolar paso, sen bunu deneyen 6. kişisin felan ama çok abartmışlar bence.Ulan Zion'da Morpheus konuştuktan sonra herifler bi dans etmeye başladı, Neo da Trinity'yi götürüyo dedim ben Matrix'de miyim yoksa yanlış filme mi girdim? Sonra o uçma olayı falan da çok bombaydı.Hele filmin sonunlarına dooru dikkat ettiyseniz Neo Trinity'nin kalbni çalıştırıyo, kadın uyanıyo ne yapıyo biliyo musunuz? O şokla Neo'nun dudaklarına yapışıyo.Ulan resmen 40-50 kişilik salon aynı anda kahkaha attı yaw.Olayı en güzel açıklayan Oz'da oynayan dayı oldu;
-Artık dayanamayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Neo'yu öldürmeye çalışan adam Smith.Hatırlıyorsan Kahinin mesajını taşıyan adamlardan birini kendine çevirdi ve sonrada telofonu kulağına dayadı.Yani adamınbedeninde artık Smith var.
Zaten daha sonrada ,kim Morphius'un gemisini bulmaya gidecek dendiğinde kendi kaptanına "biz gidelim" demişti.
Sosyal ağlarda paylaş

1.Film'de kahin buna neo'ya aşık olacağını ve iyi bir birktelik geçireceğini söylemiş.Neo olduğunde de Trinity neo'ya "Kahin benim sana aşık olacağımı söyledi.Sen ölemezsin.Çünkü Seni Seviyorum" gibisinden şeyler söyledi.Gerçekten ilginç bir durum.. :)[hline]Mail:mailto:[email protected]
Asp,Php,Visual Basic,Delphi,Sphere Scripter,Web Design
Bilgi Paylaştıkça Değerlidir...
Sosyal ağlarda paylaş

Göğsüne 5-6 kurşun yiyince anca anladı seçilmiş kişi olduğunu :)[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

bi de ben şeyi merak ediorum ya. bu adamlar bunu üçleme olarak düşünmemişti dimi? yani öyle olsaydı bu olmazdı sanırım:
1.filmin sonunda neo telefon kulubesinde artık sizi hissediorum benden korkuonuz, bu telefonu kapatıcam herkesi özgür bırakıcam bundan sonrası onlara ait falan diyo. ve matrix bitio. ama 2. filme başlıoruz matrix hala var daha güçlü daha karışık vs. ee noldu 1.filmin sonuna? fasulyeden mi izledik biz onu?
bir de 1.filmde anlatılanlara göre mesela ajanları temizleyince matrix bitio gibi hissedioduk. oysa keymaker, arcitecth falan bisürü char var. üçleme değil dimi bu filmler? yoksa böyle salak bi üçleme olamaz[hline]Oski The XXL Hero

Hepimiz OSKİ'yiz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 17 May 2003 14:10 tarihinde demiş ki:
101 HellHound iyi bilir ki George Orwel'in 1984 unde Room 101 insanlarin korkularinin oldugu odadir, en kotu iskence odasidir, oraya sokulan kisi sonuna kadar Big Brother i sever. Ki Source un oda numarasi 101 di, ilk filmde Neo nun evinin numarasi 101 di.

Volf olm yeni izleyebildim filmi butun yorumlari teker teker okuodum bisi yazmiicaktim pek ama buna gelince bitti olay... Cok ilginc bir anektod olmus seni dikkatinden dogru kutluyorum. Bi anda aklima geldi harbi lan cok ilginc! Bakis acim degisti[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...