Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

*SPOILER* Matrix:Reloaded *SPOILER* Sadece filme gidenler tartismak icin girsinler

FiXxXeR

Öne çıkan mesajlar

said:
Disappear, 17 May 2003 16:02 tarihinde demiş ki:
turkce izlenmez abi felsefe [zaten az var] falan kalmiyo bide starin falan muhendisi seslendirmesini acayip merak ediyorum...[hline]Ernest "Disappear" Clyburn
Jena "Sherea" Varela

senin gibi mimara mühendis derlerse ben böyle olurum kesin:

:lol: :D :-p :) :rock: :yapma:[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 17 May 2003 15:55 tarihinde demiş ki:

"hmm upgrades" dedi manyaktı ben de yarıldım ..

bi de smith le ilk karşılaştığı sahne var
smith buna anlatıyo anlatıyo tam ne dediğini hatırlamıyorum
neo: "congratulations!"
bu da aşmış karizmaydı eauh[hline]so much to live for
so much to die for

neo: "congratulations!" dediği an bende dahil sinemada herkez yarıldı.Herkez sustu ben hala devam ediyordum. Ahaha :D[hline]Mail:mailto:[email protected]
Asp,Php,Visual Basic,Delphi,Sphere Scripter,Web Design
Bilgi Paylaştıkça Değerlidir...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 17 May 2003 16:03 tarihinde demiş ki:
ha birde bildiğim kadarıyla 3 tane fragmanı var da bir fragmanında bir müzik çalıyor
adam "C'mon" diye giriyor biliyormusunuz o parçanın adını ?[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®

Rage Against The Machine - Wake Up (Matrix Soundtrack)
Sosyal ağlarda paylaş

fark edilmeyecek gibi değil, keçisakal kel kafa tam evil tiplemesi.. zion'un zenci nüfusu da öyle söyleyesim geldi şimdi.. :)

bizim salon da neo tırdan morpheus ve anahtarcıyı kurtarıp da link "oleeeyy" yapınca kırıldı.. :lol:[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

ewt orda da koptuk biz :p
adam zıplıo tezahurat fln yapıo ahah.
o tır sahnesinde neo morpla keymaker ı çöp torbası taşıyomuş gibi kurtartı yannız o da hoştu :p
bu arada adamın isminde iş yokki
bane yani. direk bu olsa olsa hain olur diip öldürüceksin :)[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

ben hiç beğenmedim.

sanki jackie chan midir nedir o adamın filmine gitmiş gibiydi. her 5 dakikada bir binlerce kişi karate yapıo kungfu yapıyor, 15 dakakda dans ile gecti zaten.

filmin 4/56sında neo bi milyon adam dövdü
1/6 ında diğer elemanlar başkalarını dödü birde gereksiz uzun bi dans sahneside var ki evlere şenlik.

geri kalan 1/6 hatta daha az bi bölümde ise matrixe benzer bişiler seyredebildik.

abuk sabuk uçuk konuşmalar, birbirinden anlamsız bol akşınlı sahneler.

matrix 2 damgasını yiyecek bi film degil.

saçma sapan bi film idi. film boyunca sıkıldım, zaten vurdulu kırdılı karete-kung fu filmlerinden de pek haz etmeyen biriyim. bence berabt bi filmdi.[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

8-) Bizi yenemiyorsan..
8-) Bize katıl..

vzzzzzzttzzzzzzzztzz

*Ajan Kedi'nin kravatını düzeltir*[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

ehee sam iyiydi :)

yinede film bence ciddi olarak tam bir skandal. tam bir para tuzagı.

deli gibi animasyon görsel efekt vesaire var ama FİLM YOK ortada. hoş belki de aslında hiç de yok idi ne bilim :)

senaryo yok, konuşan yok bişi anlatan yok, sadece birbirine dalan bi milyon ajan smith ile süperman neo var.

mimar cıkıyor bişiler diyor, anam sen ne anlatıon ya diyip kafa göz dalacagım geldi adama. nerde karışık gereksiz söz kakafonisi warsa toparlayıp koymuşlar adamın repligine. ingilizcesini direk bıraktım zaten beni aşıyor diye allt yazıdan takip edeyim dedim oda olmadı, türkcesini bile anlamadım ki adamın dediklerinin.

sacma olmuş bence. aman neyse ne işte gittim gördüm igrendim.

filmin en iyi tarafı gösterilen diger filmlerin ragmanları idi.

T3 geliyorrrr... arnold abii nerdesin yaaa çok özlettin kendini. hemencecik geliversede gidiversek :)

Cem yılmaz cıktı ortaya ehu ışın kılıcına karşı odun çeken yegane halk kahramanı :) onun da bi uzay filmi varmış öyle dedi en azından. onu da bekliyoruz dört gözle. coming soon coming cok komik gibi bi laf ile bitirdi super fragmanını :)

tom cruise unda bi son samurayı var, onuda begendim fragmanını en azından :) tom cruise ne bilim son zamanlarda cektigi birbirinden igrec filmlerle bayıyor umarım bu sefer düzgün bir senaryo ile çıkmıştır ortaya.

neyse matrixe kafam girsin arkadaslar, trinity abla bile o kadar güzel gorunmedi gözüme bu sefer. ama film arası fragmanlar guzeldi.

hmm aslında bu fragman olayını ben yeni bi konu başlıgında acayım.[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...

[Bu mesaj karakedi tarafından 17 May 2003 19:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dövüş sahneleri bence güzeldi, zaten beklentimdi giderken :) Uzun süren replikler beni de baydı sinema salonunuda baydı. Sevişme sahnesi değilde SABIRSIZLIKLARI beni benden aldı, mart kedisi gibiydiler.

Süperman olayı zaten süper. Anısı var, ilkinde bizim arkadaş "Oha la Leo nun bir süperman olmadığı kaldı" dedikten 5 dakika sonra Leo Süpermen olmuştu yerlere yatmıştık hehe. Ben seviyom yani superman hedesini.

Ben Leo olsam kesin aynı olaya girerdim, süperman, örümcek adam vs vs :)

Bence filmin sonu iki noktaya çıktı, benim mantığım da :

1) Matrix içinde buffer görevi gören, güvenlik için bir matrix daha.

2) Leo harbi choosen one, yani peygamber gibi bişi :)

Lead programmer Architect amca tam sopalıktı, altını çizdiler zate, III. bölümde Leo fena dövecek onu, bende o olayı bekliyorum.

Arlooax The Dark Mage
Sosyal ağlarda paylaş

esas olayın sırrı ben matrix'i öyle bir yaptırdım ki kimse beğenmedi, böylece insanlar doğru yola, terminator yoluna döndü..

ben kim miyim? ilginç, bunlar öncekilerden hızlı davrandı..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

leonardo di caprio'nun ilk matrix'teki neo adaylarından biri olması haberi arlooax'ın bilinçaltında yer edip bugüne kadar ulaşmış.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

İşte size Keanu Charles Reeves'ten kişisel bazı bilgi ve resimler...

...:::Bilgiler:::...
Tam İsmi : Keanu Charles Reeves
Doğum Tarihi : 2 Eylül 1964
Doğum Yeri : Beyrut, Lübnan
Eğitim-Lise : Performing Arts in Toronto, Ontario, Kanada
Kolej: De La Salle College (bir yıl)
Second City workshop in Toronto Hedgerow Theatre in Moylan

...:::Resimler:::...

[hline]Mail:mailto:[email protected]
Asp,Php,Visual Basic,Delphi,Sphere Scripter,Web Design
Bilgi Paylaştıkça Değerlidir...

[Bu mesaj OwnerRavenLoft tarafından 17 May 2003 20:59 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

sen oyle boylemisin olm o kadar hasta olma :p
demekki heryerde aynı fragmanları gösteriorlar.
ben de capitole gittim.
hm tepeye bi bakiim merak ettim.
bu arada charlie's angels cmon. dım dı dıdım dım tıs tıs tıs ehe.
ne kadar boş ama kesinlikle gidilmesi gereken bir film daha charlie's angels 2 :p[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...