Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

öfkeden kusucam!

KidLazer

Öne çıkan mesajlar

ben neden gideyim bunu anlamıyorum? sen birinden şikayetçi olsan kapısını çalar söylemez misin? gelip kapımı çalsın anlatsın derdini onu bekliyorum ancak bu almanların götü bunu yapmaya yetmiyor. ancak karı gibi duvara vurup kapı ardına saklansınlar. çok da rahat genelleme yapıyorum alayı da böyle. nazi kafası yaşayanlara bile alttan sopayı gösterince geri basıyolar. gelsin konuşsun yoksa götü polise anlatsın ne anlatıyosa. mesela şu an ne konuştuklarını duyabiliyorum yukarıda. onun gibi oç'luk yapıp vurayım mı duvarA?
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:

Parti vermeden 2 gun once apartman girişine kağıt asılıyor genelde şu gün partimiz var rahatsızlıktan dolayı özür dileriz diye.

bununlar ilgili ilk mesajda da belirttim konu boyunca da belirttim hatalı olup gürültü yaptığımızı. ölüyü çok yıkayıp osurtmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

KidLazer said:

ben neden gideyim bunu anlamıyorum? sen birinden şikayetçi olsan kapısını çalar söylemez misin? gelip kapımı çalsın anlatsın derdini onu bekliyorum ancak bu almanların götü bunu yapmaya yetmiyor. ancak karı gibi duvara vurup kapı ardına saklansınlar. çok da rahat genelleme yapıyorum alayı da böyle. nazi kafası yaşayanlara bile alttan sopayı gösterince geri basıyolar. gelsin konuşsun yoksa götü polise anlatsın ne anlatıyosa. mesela şu an ne konuştuklarını duyabiliyorum yukarıda. onun gibi oç'luk yapıp vurayım mı duvarA?

Adam bence iyi niyetle duvara vurmuş veya o evde yaşayan alman değil türk falan.

Alman olsa direk polisi yollardı zaten 22 den sonra. Alman olan adam duvara vurmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

KidLazer said:

e sen de adamın yere vurmasından şikayetçisin işte,git şikayetini adama kibarca dile getir,vurmayın duvara,konuşarak anlaşalım de

adamın yaptığının aynısını yapıyorsun üstüne adama genelleme yapıyorsun,iğne cuvaldız olayı
Sosyal ağlarda paylaş

@dogmeat

yok abi bende öyle bi olay yok. pek çok gürültü yaptıklarının farkındalar her şeyi çok iyi bilen bu abiler yaptıkları gürültüye ses çıkarmadıklarımızı da farketmişlerdir. bidahaki sefere gidip konuşucam ancak polis nezdinde. durumu evi kiralayan firmaya da mail ile bildirdim. gerekli bi uyarı görürlerse kendileri yaparlar yazılı olarak yoksa benim kafam çok fena atmış durumda. ilk başta öfkedendir diyodum sakinleştim hala aynı kafadayım.
Sosyal ağlarda paylaş

benim yukardakiler iniyordu periyodik aralıklarla müzikten dolayı.
aşkın katili ince duvarlar hani yapcak bişey yok, farketmiyosun bile gittiğini sesin. (sevişme sesine inemiyolar ama tabi, bi kere hışımla dış kapıyı kapatıp merdivenelrden tak tuk inip yürüyüşe çıkmıştı kızcağız ama onu hiç unutmam ehehe)

neyse gece geç saatte falan insancağızlar benim keyfe keder müziğimden uyanınca ben epey mahçup oluyodum kapıyı da öyle bir açıyodum. çözüyoduk.

geçen yıl bi arkadaşıma emanet ettim evi onun muhabbeti olmuş komşuyla, çocuk demiş ben bi sinirle iniyodum yav'ın suratını görünce geçiyodu sinirim falan diye. ehe.

biraz sakin olmak lazım. sonra da dikkat edicen.

adamlar korkmuştur aşağıya leş öğrenci geldi diye, ilk günden partiler, bikaç gün geçmeden toplaşmalar üstüne bi de gitar mitar, onun saatine dikkat etmeden ayar vermeye çalışmışlar yani. baştan terbiye edelim demişler. orası hassas biraz işte komşunun seni terbiye etme cüretine izin verecek noktaya gelmemek lazım.

aynı şekilde aşağıda dede var gelip oğlum ne biçim müzik dinliyon bambambam böyle müzik mi olur diye eli kapı sınırımdan içeri girecek şekilde sallana sallana dedelik taslıyodu. (subwoofer sesi gidiyo tabi adama sadece) ben gene 2-3 mahçup oldum da. en son akşam üzeri daha 2 şarkı açmışım sesi o da gaza gelip hazırlanıp çıkmaca hani biliyom müzik gidecek de az dur yani, geldi falan eli gene sınırımdan içeri girip tamam kusura bakmayın kapıyorum dememe rağmen çenesini kapatmayınca tamam amcacım çıkcam şimdi zaten deyip suratına kapadıydım kapıyı.

kendisinin kafa hafif kırık ayyaş oğlu kalıyodu bi ara biz de garip sesler mi duymadık, sabahın 6'sında arka bahçede çocuk var diye polis mi gelmedi zilimizi çalıp (sanrı görmüş yazık) falan filan hani garip garip olaylar. sakin olmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

benim senin yazına ekstra olacak ekleyeceğim şey sükunet diliminde kesinlikle gitar çalmamam ve hoparlörün sesini dengeli kullanmam. bu olay aslında tamamen mimarlık şirketinin bok yemesi. demin de dedim şu an konuştukları şeyleri duyabiliyorum ve normal sesle konuşuyolar. bağırma çağırma da yok. ancak bu yine de her seferinde duvara asılmaları anlamına gelmiyor.

keşke senin olaydaki medeniyeti gösterip kapımı çalsalar. ilk olayı geçtim ikincisinde gelip konuşsa hem adam gibi tanışırdık hem de saygı duyardım medeni şekilde gelip sorununu dile getirdi diye. ancak şu duvara vurma olayı 'kapa çeneni' demekten daha kaba bi olay. kabullenemiyorum. almanyadan her geçen gün inan daha çok soğuyorum ya avrupanın göbeğindesin it muamelesi görüyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...