Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonsuz ve Karanlık

Villians

Öne çıkan mesajlar

Karanlıktı evet,yine karanlığın içine saklamıştım kendimi..Benden başka kimse hissedemezdi beni bu dipsizliğin içinde!
Pencereyi açtım ve rüzgarın hafif dokunuşunu tenimde hissetim.
Bir zamanlar aydınlıkta da hissedebiliyordum,artık eski beni ortaya çıkaramazdım.Hissedip te hissetmemeyi öğrenmek,acı çekip içinde kanamasına izin vermek gibiydi.
Kolay olmamıştı hatırlıyorum,istememiştim böyle olmasını.
Ama bırak demiştin,nasıl olsa bir faydası yok..!
Bu acıyı da benle beraber göm içine!

ı never be strong enough[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel olmuş..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Oyle kafam yorgun kı ama yınede okuyup degerlendırdım sonucta emek sarfetmıssın gercekten guzel olmus yanı..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Hatta ben birşeyi başlatayım sen devam ettir istersen..

Çocuk öyle yorgundu ki takaati bile kalmamışlığını haykırıcak hali yoktu..Gözleri hafif hafif kapanma perdesini oynarken yatağa doğru süzülüyordu.Rüzgar gibi yayılan uyku etrafını cevreledıgınde vakit....[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Vakit geç olmuştu..Aslına yatağa yatıp uymak istiyordu ama kafasını kurcalayan türlü düşünceler onu bir türlü rahat bırakmıyordu..Yinede içinde bir his vardı yatınca kendi daha huzurlu hissedicekmiş gibi...yanılgı olabilirmiyid?Güneş yeniden doğucaktı ve o yeninden yeni bir günğ yaşıyacaktı...
Bilmek istemiyordu sadece kendi saflığı içinde kaybolup ufak kırıntılarının tadına varmak istiyordu...
Sosyal ağlarda paylaş

İşte böyle bir gecede karar verdi güneşi bir daha görmemeye. İstediği kadar doğup batabilirdi ama onu görüp görmemek yalnızca genç kahramanımızın elindeydi. Hem maddi ve manevi tüm alacaklıları ışığın yolunu seçmişlerdi. Kimisi dünyanın en iyi insanı olduğuna inanıyor, kimisi voltaire'in dünyadaki tüm gerçekleri açıkladığını sanıyor, kimisiyse ampule oy veriyordu. Onlar gece yaşamıyordu. Geceler onlar için yalnızca sevişme ve eşlerini dövme vakitleriydi. Geceler ona daha uygundu. Bundan böyle borcunu ancak sokak lambalarına ödeyecekti...[signature][hline]Mahkumun dayanıklısı insana meslek zevki veriyor...
Bren - Gnome - Warlock
Sosyal ağlarda paylaş

Yine düşler solacaktı solgun mezar taşlarında. Ölümler geçecekti üzerinden. Yasaklar, ihanetler... Beceriksiz ellerin yazdığı satırlar okunacaktı monitörlerden. Günler batacak, kapanmaz defterler açılacaktı vicdanlarda. Birileri dünyayı döndürmeye devam edecekti...[signature][hline]Mahkumun dayanıklısı insana meslek zevki veriyor...
Bren - Gnome - Warlock
Sosyal ağlarda paylaş

Ve işte o gece karar vermişti..Yapmalıydı.Bunu düşünmek istemiyordu..boşverseydi unutmuş bile olucaktı.Ama hayır dedi ''artık bir anlamı olmalı,bununla sonsuza kadar yaşıyamam.Lanet olası dünya bana herşeyi baştan sardırıyor.''
Giysilerini değiştirti ve yine o bildik lambalar altın yürümeye başladı.Biraz yürüdükten sonra mezarlık görünmeye başlamıştı.
''Yaklaşıyorum''
Çok bakımlı bir mezar değildi,o zamanlar elinden geldiğince iyi olmasını istemişti,o zamanlar..!
Yere çömeldi.Mezar taşını tekrardan okudu
Sonra amaçsıza kelimlerin ağzında dökülmesine izin verdi
''Biz hep dost kalıcaktık..''

Lies we known
And live with...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Var...

Dostluk bir mezar taşının üzerine yakışırdı ancak. Bu dünaynın insanlarına değil. Bir de alkolik bir adam vardı hala onu taşıyabilen ama alkolikler bu dünyanın insanlarından sayılmazdı. AMATEM başka bir dünyaya aitti. Duvarlarına üniversite diplomalarının asıldığı evlerin dünyasına değil. Çocukların anne ve babalara sahip olmadığı; anne ve babaların, çocuklara sahip olduğu bir dünyaya ait değildi. Hiçbir zaafı olmayan insanların dünyası için çok kirliydi bağımlıların yuvaları. Ter, toz, kan, sidik ve tiner kokuyordu dostluk. Tutarlı dünyanın insanlarının yalnızca dillerinde güzel duruyordu.[signature][hline]Mahkumun dayanıklısı insana meslek zevki veriyor...
Bren - Gnome - Warlock
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Drizzt :) Haberin yok mu FR Telekom artık Icewind Dale'e de Adsl bağladı. Ama kazıklıyor Allahsızlar, bir ara kılıçtan geçireceğim hepsini.

Sarhoşken yazmamak lazım...[signature][hline]Mahkumun dayanıklısı insana meslek zevki veriyor...
Bren - Gnome - Warlock

[Bu mesaj acgur tarafından 16 Ocak 2005 01:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Her şey sadece dillerinde yani sözcüklerinde doğru oluyordu. Oysa ki dünyanın sözde güzelliklere değil, gerçek güzelliklere ihtiyacı vardı. Sokakta ki bir çocuğun elinden tutup ona aile olmaya çalışmalıydık artık. Bir şeyi anlamalıydı dünyadaki insanlar. Sadece "BEN" yoktu artık. Artık "BİZ" vardı. Biz başarmalıydık. Dünyanın daha iyi bir yer olmasını istiyorsak savaşmalıydık. Ölümü göze alarak savaşmalıydık. Yaşamımızı bir avuç sözleriyle doğruyu söyleyen, kendileri yanlışı yapan insana bırakmamalıydık. Direniş başlatmalıydık. Kendimizi özgürlüğe bırakmalıydık. Şu anda Cumhuriyet var diyorlar ama nerede bunu biz göremiyorduk. Cumhuriyet dediğiniz bir avuç dolusu yalancının bize liderlik etmesiyse benden uzak olsun...[signature][hline][b]Msn : [email protected]
Sözlükte Bellow
Final Fantasy XI bölümümüz olsun
Anime Download Sitesi
Bellow Nasıl Biri ?[b]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...