Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TCP/IP Oyunları

Angelotti

Öne çıkan mesajlar

pacman 2
age of empires:)[hline]want you to remember a love so full it could send us all ways i want you to surrender
all my feelings rose today and i want you to remain the power of children can amaze i'll try not to complain i know that's a pisser baby

the chemicals between us
the walls that lie between us

Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar seversiniz bilmem ama brain child software in bi oyunu var acaip kucuk bisi
boole bi yuzey var
sen ve arkadasin bir disk siniz
amac rakibe falan vurarak rakini bosluga dusurmek, ama momentumu ayarlaman gerekiyo falan, kayiyo yer herseyi ayarlayabiliyosun, baa guze haritalar var, kendi haritan i dah nasil yapacaini anlatmis. TCP IP den oynaniy
PS: Brain Child : Jump'n Bump i yapan arkadaslar[hline]Dark-dr adli adminimiz zamaninda demiski...
kadin erkek demedim
eglendim bunca zaman
darkim dereyim demedim
ibnelestim muntazaman...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 31 May 2003 11:53 tarihinde demiş ki:
ne kadar seversiniz bilmem ama brain child software in bi oyunu var acaip kucuk bisi
boole bi yuzey var
sen ve arkadasin bir disk siniz
amac rakibe falan vurarak raPaticik Forumları
Pati Zone / Bilgisayar Oyunları
TCP/IP Oyunlarıkini bosluga dusurmek, ama momentumu ayarlaman gerekiyo falan, kayiyo yer herseyi ayarlayabiliyosun, baa guze haritalar var, kendi haritan i dah nasil yapacaini anlatmis. TCP IP den oynaniy
PS: Brain Child : Jump'n Bump i yapan arkadaslar[hline]Dark-dr adli adminimiz zamaninda demiski...
kadin erkek demedim
eglendim bunca zaman
darkim dereyim demedim
ibnelestim muntazaman...

JUMP AND BUMP gibi bir oyun ben hayatımda görmedim o biçim süfer tek kelime.[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...