Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu ne ya

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

DA2019 said:

Killer said:

forgiver said:

gergonun saplayamadığı taş stajyeri arıyoruz

ama konu nerden geldi?

Türk kızlarının güzel ama forumda bazıları tarafından beğenilmemesinden konu, Gregonun stajyeri, yeni boşanmış fotokopicisi ve alman satınalma şefi Helga'ya geldi. :D

resimdeki fotokopici ve stajyeri bulunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

DA2019 said:

Killer said:

forgiver said:

gergonun saplayamadığı taş stajyeri arıyoruz

ama konu nerden geldi?

Türk kızlarının güzel ama forumda bazıları tarafından beğenilmemesinden konu, Gregonun stajyeri, yeni boşanmış fotokopicisi ve alman satınalma şefi Helga'ya geldi. :D

resimdeki fotokopici ve stajyeri bulunuz

Hemen önünde, sağdan ikinci stajyer kız. Fotokopici ile maille yazışıyo olm. Takip et konuyu biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Dworgian said:

DA2019 said:

Hemen önünde, sağdan ikinci stajyer kız. Fotokopici ile maille yazışıyo olm. Takip et konuyu biraz.

tmm da fotokopici ezik mi fotoğrafta niye yok yazık =(

La olm fotokopici başka firmada çalışıyoooo.

Edit. Hay sayfa başına.

of tmm ya

"bugün fotokopi makinasını kiraladığımız kadın ile mail trafiği gerekti"

fotokopici diye fiksleyince ben

anladım tmm
Sosyal ağlarda paylaş

motivasyonunuzu başka konulara ayırın panpalar. ilan vermedik demiştim.

pontipati, sen öğrenirsin hangi firma olduğunu yakında. şaka sanıyorsun da, tekstil de var böyle illegal bir taraf. yoksa etraf malını yapacağım diye atölye kurup, miletti düdüklemeye çalışan kürt atölye bozması fabrikalarla dolu. nasıl başadecen o akdar adamla. iyi tarafı, sıkıntı olduğunda bu abilere bi meraba diyorsun, şirket muhabbeti sebebiyle senle daha bir ilgili oluyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

pontipati, sen öğrenirsin hangi firma olduğunu yakında. şaka sanıyorsun da, tekstil de var böyle illegal bir taraf. yoksa etraf malını yapacağım diye atölye kurup, miletti düdüklemeye çalışan kürt atölye bozması fabrikalarla dolu. nasıl başadecen o akdar adamla. iyi tarafı, sıkıntı olduğunda bu abilere bi meraba diyorsun, şirket muhabbeti sebebiyle senle daha bir ilgili oluyorlar.

ne diycen paticik forumunda saplayamadığım stajyerime yans gözle baktı pontipanti, gidi onu şişleyin mi
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

motivasyonumu başka konulara ayırıyorum o zaman
kusura bakma Grego kardeş seni zor duruma sokmak istemem
R yapıyorum gel barışalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...