Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

forum ahalisinin katkılarıyla : etkili ve güzel yazı yazmanın yolları nelerdir ?

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

yazmak için önce bir bakış açın olmalı. senin için meme ucu sivriliği mi yoksa kafandaki huninin deliği mi önemli? delik deyip geçmemek lazım. çok mühim yuvarlaklar onlar. mesela kara delikler var, dişi tanrılar facesitting yapıp üzerimizden tatmin oluyor olabilirler. belki biz sadece uzay hücresinin aminoasitleriyiz. yeryüzünde her savaş olduğunda kımıl kımıl oluyor evren. içimizdeki kötülük bu kımıllığın varoluş sebebinden.

sahi senin kaç hücren var? bunlar seni tatmin edebiliyor mu? geçen arkadaşıma kaç hücren var diye sordum, bön bön baktı. demek hücresi yok. belki de auschwitz gibi bir yerin hücresinde 4+0 da +1 olarak kalıyor. standing cellde ayakta uyuyor kira parası vermiyor. yüzüne vurmadım. belki fakirdir. hep kurban eti yemeyle alakalı. fırına mı atsaydım?

fırın dedim de ekmek önemli. ama halk ekmek fırınından da bi tatman lazım. alamıyorsan brioche yiyebilirsin ama pasta değil mesela o. bunları hep yanlış anlattılar. inanmiyorsan antoinette hanıma sor. beni evine çağırmıştı dedim senin neden bu kadar kitabın var. benim değil ki onlar kocamın, biz görücü usulü evlendik. bu kadar görgüsüz olduğunu bilsem evlenmezdim, arabası bile yok dedi. sonra futboldan konuştuk.

üç gün önce eve geldim. bi yattım. 28 saat uyumuşum. sonra kalkıp mekik çekeyim hemen bicepslerim oluşsun dedim. götüm yatağa yapışmış. ayıramadım. demek götüm kolay kalkmıyor. yani taş yerinde ağırdır. 9 taş oynadığın taşı denize at bakalım kaç sektiriyorsun. hiç sekmez. hep doğru tahmin ederim. o atılan taşların dilleri olsa da konuşsalar. bence aynen böyle söylerlerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...