Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En kaliteli Gerilim filmi

Horrible

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar ben bir süredir vcd kiralıorum ama adamın korkunç die verdiği filmlerin çoğu çok sıkıcı bazılarıda deişik fakat korkunç diildi.ŞÖyle korkabileceğim en ii film hangisidir sizce?Yada sadece korkmak olarak diil daha çok gerilim oalrak konusu çok ilginç olan filmler nelerdir bi bilginiz varmı önerebileceğiniz herhangi bir film varsa lütfen yazın film kıtlığı çekiorum ya...[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

-------------------------------------------
En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
vcd kiralarsan korkmazsın tabi
çek divx fln izle ehe

The Ring i izlerken aman cok korkacam diye izleme sonra atmosferine kapılamazsın
zaten o filmin en etkileyici olayı seni içine hapsetmesi
kendini kaptırarak izle ve olayları çözmeye calıs

hele hele birde gece tek başınayken izlersen evde psikolojin bile bozulur ki ilk cıktıgında cogu arkadaşım tek basına izlerken yarısında kapattı filmi ehe[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
*
*
Sosyal ağlarda paylaş

The ringi izledim ztn bence oda korkunç diildi sadece ilginç bir konusu vardı :)
ya ben bayaa çok korku filmi izledim çoğunu biliorum ama işin ilginç tarafı şimdiye kdr hiçbirinde öle çok korktum falan demedim...Ne bilem ben izlerken genelde gülüorum fln arkadaşlarla izlioruz bide ben sürekli konuştuğum ve filmin saçma ayrıntılarını çok gördüğüm için çok korkmuyorum :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
dikkat ederseniz hayvanın midesine bakıyor ve ne kadar çok gaz var böyle diyor içinden

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Horrible, 16 Ocak 2005 16:46 tarihinde demiş ki:
The ringi izledim ztn bence oda korkunç diildi sadece ilginç bir konusu vardı :)
ya ben bayaa çok korku filmi izledim çoğunu biliorum ama işin ilginç tarafı şimdiye kdr hiçbirinde öle çok korktum falan demedim...Ne bilem ben izlerken genelde gülüorum fln arkadaşlarla izlioruz bide ben sürekli konuştuğum ve filmin saçma ayrıntılarını çok gördüğüm için çok korkmuyorum :)

evde televizyonda gece tek basima izlememe ragmen bende eheheh bune lan demistim hatta arcane diyodu o zamanlar feci korkunc diye neyse 2 hafta gecti sinemada gittim uyuyamadim bu kadar soyluyorum sinemanin falan cok etkisi var evde olmuyor[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 16 Ocak 2005 17:02 tarihinde demiş ki:

evde televizyonda gece tek basima izlememe ragmen bende eheheh bune lan demistim hatta arcane diyodu o zamanlar feci korkunc diye neyse 2 hafta gecti sinemada gittim uyuyamadim bu kadar soyluyorum sinemanin falan cok etkisi var evde olmuyor

Kesinlikle katılıyorum o yüzden korku filmlerini sinemada izlemenin yararı büyüktür[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu
Sosyal ağlarda paylaş

tırsıcam fln die seyretmemiştim ben ring i
hatta hiç bir özel şey bekleyerek izlemedim
bana göre zaten bulamadım da
şu var ama bir yere kadar ciddi ciddi adamı gerdikten sonra televizyon sahnesini sokuyordu ki, hafif bir şok etkisi yaratmıştı ben de de

ama onun dışında bence öyle ahım aşhım bir film değildi ring(her ne kadar cogu insan tersini düsünse de)
yine de seyretmeden gecmeyin derim[signature][hline]Emaleth, 12 Ocak 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
where is hareket, there is bereket paticiklerim.

Cthulhu_, 05 Aralık 2004 20:57 tarihinde demiş ki:
12 yaşımdan beri sertleşmeye başladım hala da sertleşiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

terslik sende degil de ben kime "ring kötü" dediysem lafımı kabul ettiremedim

hatta hatırlıorum arcane ile baya tartısmıstık da bulamadım o topici[signature][hline]Emaleth, 12 Ocak 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
where is hareket, there is bereket paticiklerim.

Cthulhu_, 05 Aralık 2004 20:57 tarihinde demiş ki:
12 yaşımdan beri sertleşmeye başladım hala da sertleşiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Aslında sinemada fazla etkilememesi gerek, zira yanınızda zilyon tane insan var.

Evde sistem güzel olmalı, büyük ekran güzel ses sistemi ve konsantre bozucak herseyin kapatılması gerek ( ev telefonu, cep telefonu, kapılar vs)

az psiko ortam yapcaksınız. Zaten The Ring tam bi gerilim filmi ve oldukça kaliteli
ben korku-gerilim tarzı film hastasıyım ama zaten en zor cekilen film tipidir. Pek cok action filmi başarılı olurken en zor başarılı olan filmler hep korku filmleri olmuştur.

Filmde kendine özgü , özenti olmayan bir orijinallik ve mükemmel bir atmosfer yaratıldıgı için ve baştan sona hızını kesmeden bilinmezliklerle sizi boğarken bir yandan da gerçekle rüya alemini harmanlaması neticesinde cidden filmi anlayarak izlerseniz ve amann ne korkucam diye kasmazsanız etkiliyor.[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
*
*
Sosyal ağlarda paylaş

psycho ama gerilim demek zaten korkmak demek değildir, korku diye ayrı bir tür var onun için.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vitae, 16 Ocak 2005 19:49 tarihinde demiş ki:
kesinlike "The Saw"

Kesinlikle +1 sinemada izledim şimdiye kdr izlediğim en güzel konulu korku filmiydi :)
Bunun haricinde bence ring korkunç diil ya ne biliim ilginç konusu var ama gerilmiosun hiç...[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

The Saw...

Daha iyi bir gerilim filmi izlemedim, izleyeceğimi de sanmıyorum.

Öyle güzel bir son da çok az gördüm, kesinlikle izlenmeli.[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

bence signsde sıkıcı :) BEn o filmi aldım yarısına kdr izledim sonra sıkıldım bıraktım hiç gerçekçi diildi bi kere...Farkındayım herşeye kötü diorum ama nsapiim ya korkunç diildi :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Signs izlediğim en kalitesiz gerilim filmi olabilir bak =)
Cidden çok kötü nasıl önerebiliyorsunuz ki?

Baseball sopasıyla zuzaylı döven mi ararsın, suyla ölüp de 75% i su olan gezegeni istila etmeye gelen zuzaylı mı arasın... Hehe =)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

Saw u her gördüğünüze tavsiye etmeyin, çoğu insanı rahatsız eden bir film.

Psycho
The Silence of the Lambs
Se7en
Alien
The Shining
Ring
Identity
Jacob's Ladder
Sixth Sense
Dawn of the Dead (2004 olan)

bunlar keser seni bence :)

olur da kesmezse hafif korkuya adım atarız:

In the Mouth of Madness ile devam edersin

sonra biraz daha abartıp
Texas Chainsaw Massacre (orjinali, 74 falan)
Saw
Evil Dead
Hellraiser 1-2

ehe hmm biraz gore oldu ama neyse seviyesine göre yazdık bişiycik olmaz.daha da yazılır sen bi bunları izle :D[signature][hline]Fight fire with fire - Ending is near
Fight fire with fire - Bursting with fear
You all shall die!
*bangs*
Sosyal ağlarda paylaş

arcane saol önerdikelrini alıcam gerçi çoğunu izledim ama harbi güzel filmler çoğu...Özellikle identity süper bi filmdi :)[signature][hline]Sleepwalker, 15 Ocak 2005 21:02 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Horrible tarafından 17 Ocak 2005 00:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...