Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW - Twisting Nether Gold Satışı

Sequo

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

seku bir karakteri aggramar'a getir 100k alayım senden 80 kuruştan

marketi genişletmek için yatırım yapmış olursun ;)

Kanka o yok fiyatta düşüşte yok. Sebebi işsiz oyunculara gelir sağlamak. Heroic full runlardan gelen boosting parası bu. Geliri ana baba dırdırı çeken neden hala bir iş sahibi değilsin diyen oyunculara pay etmek.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

heroic i ne kadara boostluyosunuz la

Kişi başı 200K

10 kişigiriyoruz aynı anda 5 kişiyi boostluyoruz. 1M gold geliyor run başına.

Master loot fiyatı bu. Düşen tüm itemleri bu adamlara veriyoruz. Personal loot fiyatı kişi başı 150K
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

oha lan o fiyata satılıyorsa çok iyiymiş

biz 2 saatte full hc + 2 mythic yapıyoruz

10 tane taşıyan adam olsa full hc 2 saatte çok rahat biter

bir tek imperatorda mine patlatan gerizekalılar problem olabilir

Adamların hepsini her fight başında öldürüyoruz. Ya giremezler 10 kişi kesiyoruz hep
Sosyal ağlarda paylaş

Başkan biz yabancılara satıyoruz türkler heryerde aç. Ağız kokusuna bossu öldürdükleri için boosta gerek duymuyorlar.

100€ normalde onlarda gold karşılığı 200K oluyor. Dilerlerse paypal ile anında ödüyorlar gold ile ödeyenleride böyle bozdurma kararı aldık.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

burda biri daha vardı TN den gold satan. onun da goldlar oyle akar akar gitmiyodu bu arada. benim realmle connected degil olsa ben bi suredir almayı dusunuyorum da. hic tanıdıkta bulamadım cinli ile de ugrasmak istemiyorum falan.

Olm o herifin goldları ben erittimya sürekli satın aldım content başı.

Adam yardırıyordu paticikten şöyle satıyorum bitti goldlar falan diye. Meğerse tek sığır ben mişim çok satıyor diye adam gibi pazarlıkta yapamamışım.

Hey allah adsasdasdsd
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

burda biri daha vardı TN den gold satan. onun da goldlar oyle akar akar gitmiyodu bu arada. benim realmle connected degil olsa ben bi suredir almayı dusunuyorum da. hic tanıdıkta bulamadım cinli ile de ugrasmak istemiyorum falan.

valla siz goldların akar akar gidip gitmediğini stoktaki sürekli artıştan hesaplayarak iş yapıyorsanız yanlışınız var :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sene 2015'de wowda

3 ay sonra inferior kalacak başlangıç raid tiere

en üst seviyeye de değil, yani mythicala değil heroice

insanlar 100 euro verip boost alıyor

...

sequo goldları aldın aldın expansion gazına gelip, şimdi sıkıldın elinde kaldı geri mi satıyon napıyon sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...