Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

saglik sistemimiz.. durum tespiti..

dana22

Öne çıkan mesajlar

Bulunduğun ildeki hastaneleri önce sıralıyor olabilir. Geçen gün başıma geldi, shuttle arıyordum Sabiha Gökçen'den eve gitmek için. Google a havaalanı transfer yazınca direkt Ankara ile ilgili firmaları sıraladı.

SGK sistemine gelecek olursak işler o kadar karıştı ki, geçen gün anneme (hemşire emeklisi) hastanede bir işimi nasıl görebilirim diye sordum vallahi ben de bilemiyorum artık dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Tatilde eşimin gözü ağrımaya başladı, cumartesiydi acile gittik. Doktor baktı baktı birşey anlayamadı, pazartesi göz hastanesine gidin dedi. PAzartesiye kadar ağrı ile bekleyip göz hastanesine gittik. 1-2 saat beklemeden sonra doktor baktı, "herhalde birşey batmış ama anlayamadım" dedi. Bir kaç ilaç yazdı gönderdi.

Bu arada başka şehire geçtik, ilaçlara rağmen ağrı daha da kötü oldu. Orada özel bir doktor bulduk. adam "Metal parça batmış, ben riske girip çıkartamam" dedi gönderdi.

Bu olaylar Newyork ve Orlandoda yaşandı, ağrı kesicilerle Ankaraya kadar geldik, buarada ki bir doktora gittik, biraz daha geç kalınsaydı kör bile olunacağını bu kadar büyük bir parçayı acilde nasıl anlayıp çıkartamadıklarını merak edip, 2 dakikalık operasyon ile çıkardı.

Gavurların da sağlık sistemi ahım şahım değil, hemde hiç tedavi olamadığımız halde 700 dolara yakın para ödedik.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

bunları yazan kişi "hipokrat yemini kimseyi bağlamaz" diyen bi doktor
deveye sormuslar neren eğri ... hesabı

abi sanirim yazdiklarimi okumadin..ilk paragraf disindakiler benim yazdiklarim degil alinti...egri dogru hesabi ile de yazilanlarin cok alakasi yok.

soz konusu yemin iceriginde ise..sonu soyle biter..

Bu yemine sadık kalırsam hayatımı ve mesleki uygulamalarımı insanların tümünden ve her zaman saygı görerek mutlulukla sürdüreyim, ama ona ihanet eder ya da çiğnersem tam tersini yaşayayım..

eger bu bir yazili olmayan toplumsal sozlesme ise bozan taraf biz degiliz.siddet asagilanma her turlu simariklik 3 30 para vs karsiliginda kimse kimseden de hayatini bu ise adamasini beklemesin..oyle bir hayat yok..
Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

biraz daha geç kalınsaydı kör bile olunacağını bu kadar büyük bir parçayı acilde nasıl anlayıp çıkartamadıklarını merak edip, 2 dakikalık operasyon ile çıkardı.

anlayip anlamamak degil olay..es kaza bir mudahale sonucunda hasar,sakatlanma,yaralanmaya sebep verilirse tazminat davasinda milyonlarca dolara mahkum olabilecegini biliyor adamlar..3. dr zaten soylemis..

tr nin gelecegi o tablo..gercekten hasta iseniz isini oldukca zorlasacak..
Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

Bu olaylar Newyork ve Orlandoda yaşandı,
Gavurların da sağlık sistemi ahım şahım değil, hemde hiç tedavi olamadığımız halde 700 dolara yakın para ödedik.

Amerikalıların sağlık sistemi zaten büyük eleştirilere maruz kalmakta. Anormal değil yani yaşadıkların.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...