Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turnuva

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

başlık sade oldu ama şöyle açikliyim...netten birileriyle oyun oynamayı hepimiz çok severiz(açıkcası ben çok severim...)

dedimki mesela age of empires turnuvası..yada bi diablo turnuvası vs...yapalım ip üzerinden...

her türden oyun belirleyelim..mesela oylıyalım seçilenler üzerinden insanlar yarışsın...olmazmı?

benim tercihlerim şunlar...:
Futbol Oyunu:Pes4 (online oluyomu tam emin deilim henüz elime geçmedi ama umarım vardır...)
Araba Yarışı:Need for speed Underground 2
Rpg:Diablo 2 L.o.D 1.10
Strateji:Age of Empires 2 (Conq.) ya da Stronghold Crusader(ki çok isterim bunu...)
Fps:Unreal Tournament 2004...

eğer size uyarsa ayarlıyalım katılımcıları oynıyalım...ben en kısa sürede hepsini temin edicem ki bi kısmı var zaten...oyun öneriside olabilir...(starcraft war craft felan diye...atladım onları çünkü corridor bölümleri haricinde iyi deilim...:) )

yorumları bekliyorum...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel ben Generals ve WarCRaft III Corridors v14.4 Dallarında turnuva açmaya(Düzenlemeye hazırım)...
Ortaya belki çok büyük bi ödül koyamayabilirim ama katılım ücreti olursa iyi bişi olabilir...
olmasada elimden geldiğince bişiler düşünürüm :)

PS:Arkadaş iyi bi fikir öne sürmüş tebrik ederim...[signature][hline][b]Ultima Online, Hayat Offline...

http://forum.paticik.com/view.php?id=105586
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

ödülü boş ver ya maksat en iyi kim onu anlamak :lol:
bu arada bi cafede de yapabiliriz...ama tercihen netten...herkes istanbullu olmayabilir yane...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.ayrıca ne ööle gökhan özen falan(öghhh)..........
Sosyal ağlarda paylaş

bi de unutmuşum Heroes 3 te çok iyi olur...tabi millet katlanırsa o kadar uzun oyuna...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

o da olur bak...oyun söyleyin yeterki..önce bi oyunları belirleyelim sonra oyuncu listesini çıkartırız..ama önüne gelen oyunları yazmayın :D bir iki tane yeter her türden...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ya diablo olmaz gibi gelio bana...
çünkü aktarma itemlar başkalarının internet save leri fln...

Cs desek oda artık tarih oldu...(herkes oynasada oyle)
Onun ıcın Warcraft, generals, rıse of n. gıbı sız turetın... ben onayak olmaya calısırım...[signature][hline][b]Ultima Online, Hayat Offline...

[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle yapalım Generals ve WarCraftcılar ı bi msn'de buluşturayım...

[email protected] 'u ekleyin...
eğer yeterli bi sayı oluşursa bi turnuva düzenleriz...
Paticik sponsor olursa mutlu oluruz :P
(Reklam yada Manevi destek yeterli olucaktır)[signature][hline][b]Ultima Online, Hayat Offline...

[b]
Sosyal ağlarda paylaş

azmodai zaten destekliyo da...warcraft frozen corridors evde yok kafeye gitmem lazım...öyle oynayabilirim...

nfs2 nin multisi var...netten de olması lazım...savelerle uğraşmayın herkes ezik bi araba alır olmazsa :)

rise of nations evde yok ama age of temin edebilirim..

stronghold crusader çok isterim oynamak o uymazmı size??
unreal tournament 2004 te olsunisterim yane...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ut2004 süper olur da tabii türkiye'nin öbür ucundayız, net'ten olsa ancak öyle.. 8-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten netten yapmak istiyorum...öyle cafe kapatalım dersek bir sürü kişi dışarda kalabilir yane...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

cs,warcraft...aklıma gelmeyen bi kac oyun daha var ama neydi :D

mandooo diablo demissin ama pek sarmıo onun turnuvaları.YApmak isteyip de poiton icerek PvP yapan cok adamla sasvastım sıkıo yani.

w3ft corridors,dday,dota hatta td bile oynarız.
veya uo olabilir takımlı savas yaparız vssh[signature][hline]icqmsn
cs:mutos[cVk]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...