Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Odea Bank Hakkındaki Görüşleriniz

White Wolf

Öne çıkan mesajlar

Deathblade said:

Bizim arkadaş Burgan Bank'ta çalışıyor.

Oldukça rahat olduğunu söylüyor. Gün içinde gelen sayısı az.

Ama kariyer hedefleri konusunda ayrıca düşünmek gerekir.

burgan, tekfenin devamı.

gayet de daşşaklı bir banka. elin arabını niye övdüysem.
Sosyal ağlarda paylaş

Size yakın şubesi var ise çalışılabilir. Vadesiz hesap ücreti, kart ücreti yok.. Ancak bildiğiniz gibi atm si de yok..

Odeabank ile çalışan 2 tip insan mevcut şu an. Her yere başvurmuş kredi çıkmamış buraya başvurup kredi çıkıp çalışanlar. Çok zengin olup vadeli mevduatını burada değerlendirip birebir müşteri temsilcilerinden VIP hizmet almak için çalışanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Kulislerde, OdeaBank'ın kısa sürede nasıl bu kadar pazar payına sahip olduğuna dair inceleme yapmak için Harvard'dan bir ekibin geleceği dedikodusu dolanıyor.

Gerçekteki pazar payını bilmiyorum. İlk kuruluş aşamasında HSBC'den çok sayıda personel (yönetici) aldıklarını gördüm. Altyapılarını da Denizbank iştiraki Intertech'den satın aldıklarını biliyorum. Kullanıcı dostudur, personel olarak çalışacaksan zorlanmasın.

Personel olarak çalışılır mı diye soruyorsan, parasına bak. Kariyer hedeflerini gözden geçir. Başka bir yerden teklif varsa onu da yaz, tartalım söyleyelim.

Müşteri olarak çalışır mı diye soruyorsan, sana diğer bankalardan daha fazla ne verecek onu düşün. İyi oranlar ve anında hizmet sunuyorsa neden olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...