Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kedim pislik mi?

Shean

Öne çıkan mesajlar

ivy said:

Adım attım, özür diledim yahu daha ne yapayım?

Sen de Rıdvan'dan özür dile, çocuğa hakaret ettin.

Ha umursamadı ama olsun.

Daha önceden de dedim. Gene diyorum, sinirlenince saçma cümleler kurduysam afedersiniz, göz ardı edin. Rıdvan seviyesiz bir şekilde "hatun araklıcam diye kedi alırsan bu olur hahaha" gibi bir cümle kurup, benim de o seviyeye düşmemde hataydı. İnsanların kişisel hayatlarında çıkarım yapmasınlar artık. Yoksa kendilerinede aynı şey oluyor işte. Gene de öyle bir şey dediğim için afedersiniz, hata bende.

Neyse, ginaly'e lafım yok zaten. Resmen arada çırpınıyor beyler ben de espiri yaptım farkedin diye.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

abi sana bir şey sormak istiyorum. sence mastrübasyon yapmak insanın kendini hacklemesi sayılabilir mi? sistemden bir veri çıkartıyorsun çünkü.

hayir MySQL database'in kendini resetlemesi gibi dusun, kayitli tum datalardaki ek yukleri onariyorsun. Sistemin kendini daha iyi calistirmasi icin gerekli zaten.

Hacklenme daha cok guzel bir kadin gorup tum kanin beyni terketmesiyle olur.
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

idilik said:

şu ana kadr chrom'un nefret listesinde olanlar:

1. ivy
2. Shean
3. Aluriel

gerçi uludere'li konularda Aluriel'e ben de gıcık oluyorum, ama hayvanlı konularda bir şikayetim yok kendisinden. sjfghsjd

idil nerelerdesin ya?

hep buralardayım ben =))
Sosyal ağlarda paylaş

idilik said:

pontipati said:

idilik said:

şu ana kadr chrom'un nefret listesinde olanlar:

1. ivy
2. Shean
3. Aluriel

gerçi uludere'li konularda Aluriel'e ben de gıcık oluyorum, ama hayvanlı konularda bir şikayetim yok kendisinden. sjfghsjd

idil nerelerdesin ya?

hep buralardayım ben =))

nasılsın ne var ne yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...