Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yüksek Lisans soruları

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

ITU de bana çok dürüst davrandılar. Az kişi aldılar ama hayvan gibi soru sorarak mülakatta elediler.
Boğaziçi açık açık "Yıldız öğrencisi burda pek başarılı olamıyor" dedi. Transkriptime bakıp ikinci sınıfta aldığım bi dersten bi terim sordu. Dedim hatırlamıyorum. Dediler çalışmadınız mı? Dedim neye? Bütün lisansa dedi adam.
Bi de hava atmak için ingilizce konuşalım mı dedi. Toefla felan bakmadı sanırsam. Dedim hayhay. Şaşırdı aaa inglizceniz çok iyi diye. Yıldızlıyım diye tarzanca anlaşacağımı felan sanıyodu sanırsam.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

sabonis said:

senko said:

askerlik için tek adres Ahmet Yesevi

bu artık yasak diil mi. bir şekilde önüne geçtiler falan diye duymuştum sanki?

neyi yasak olcak olm, bildiğin üniversite, parasını verip master'ını yapıyorsun.

yasaktan kastım. bi şekilde o yurtdışında master yapmanın çakallığının önüne geçtiler mi geçecekler miydi. bişiler vardı sanki. yılda bilmemkaç gün yurtdışında değilsen neyine master yapıyorsun yurtdışında falan filan diye.
Sosyal ağlarda paylaş

sanki öle bişiler duymuştum işte çakalca askerlik ertelemek için yurtdışından uzaktan yüksek ile askerlik tecil edememek gibi bişiler olacak diye duydum diyorum

ala ala hasta mısınız :D illa bu böledir demedim. ama bi şekilde önüne geçeceklerdi sanki bu olayın?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...