Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dino Cola

felixxx

Öne çıkan mesajlar

Cola' ile ilgili ikinici topic'im bu.
Eskiden bilirmisiniz Dino Cola adında bi kola vardı piyasada. Bu Cola'yı en son 87' kuşağı insanlarına kadar ulaşabildi. Sonra piyasadan birden kayboldu. Çok iyi bi Cola'ydı bu ya..Üstünde Flintstones resimi vardı.. Eski arkadaşlar arasında bazen muabbeti çıkar, tadı süperdi ya deriz.. İnanılmaz lezzetli bi Cola yapmıştı adamlar...[signature][hline]Hold me my sweet,Hold me love,Hold me god...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alomatik_2k, 16 Ocak 2005 23:18 tarihinde demiş ki:
86lıyım ben. hep böle karşı çıkıyon bilip bilmeden. tarihimizin önemli bi parçasıydı dino kola ve bende severdim (asitsizdi ondan kaldırıldı sanırım)

Evet ya, dönemimizin en önemli varoluşlarından. Dur bakalım daha başka bilenler çıkacakmı[signature][hline]Hold me my sweet,Hold me love,Hold me god...
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında şimdi çıksa tekrar çocuklara yönelik bi ürün olduğundan batmaz kolay kolay. Toybox tan sonra çocuklar için üretilen ürünlerde artış oldu. çok fazla çocuklara yönelik ürün var yada eskisine göre bana daha çok gibi gözüküyo.[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cintonick, 17 Ocak 2005 00:00 tarihinde demiş ki:
hazir rc kola fln die irenclesmisken kristal (gola)yI es gecmek olmaz...:D

hiçbir iğrenç asitli içecek "le' cola"yı geçemez. yazlıktayken içmek zorunda kalmıştım markette 2 şişe kalmış 2.5 litreliklerden 4 şişe de le' porta almıştık (portakallı gazoz) bisiklet poşeti yırtmıştı, 1 şişe parladı üstümün le'porta olmasının dışında kalan gazozuda boşa gitmesin diye benzincide içmiştik.[signature][hline]?????????????????Bugün Alomatik için ne yaptın?????????????????
Sosyal ağlarda paylaş

Hatırlamam mı Dino kolayı :) Kayboldu gitti ama. Bir Dino hastası olarak hep onu alırdım eheh[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 17 Ocak 2005 00:24 tarihinde demiş ki:
RC kola vardi degisik bisiydi o da yalan oldu galiba

yurt dışında satılıyor heralde :hmm:[signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 tarihinde değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir...
Galeri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...