Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nokia Alınır mı?

Remus

Öne çıkan mesajlar

Mesela instagram, facebook, twitter, here maps, spotify.

Hizli acilir, stabil kullanilir.

Bu yani

Arti olarak internet explorer for mobile sanirim chrome for mobiledan daha iyi. Ama o kadar fazla denemedigim icin bilemiyorum.

Bir basic telefondan bekledigin herseyi yapiyor fiyati ucuz ve premium kasali aletler
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de onedrive entegrasyonu cok basarili. Iclouddan daha kullanisli su anda mesela. Her yukledigini acabiliyosun falan. Bilgisayardaki icloud klasorune attigini iphonedan acamiyosun cunku gorunmuyo. Bir standalone app lazim gibi.

Ayrica office entegrasyonu da cok basarili. Kisacasi cloud u baya iyi ms in kanimca
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Arti olarak internet explorer for mobile sanirim chrome for mobiledan daha iyi. Ama o kadar fazla denemedigim icin bilemiyorum.

mobil chrome tokatlar ie mobili havada karada, wp platformundan tek istediğim chrome veya opera gelmesi onun dışıdna çok memnunum.

şöyle düşünün kaç kişi primary linux kullanıyor burada her şey opensource, her istediğimi yapabilirim vs laylaylom diye? %1 anca kullanıyodur bu şekil, gerisi windoz. desktopda linux kullanmıyosan cebinde niye linux kullanıyosun lan derler adama bence. ben derim yani
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

kullanım pratikliği nasıl şimdi bunları
bir iphoen değil benim incelediğim akdarıyla mağazalarda

bence ona yakın, bu yüzden aldım şahsen ben

ama müzik çalar çoooooooooooooook boktan e iyi bir şey bulamadım

iphodan sonra atan inip, emeklemek gibi bir şey, nasıl bu kadar kötü bir program olabilir bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

iphone tabii ki değil, flagship telefonu 700tl'ye satılan bir şeyden bahsediyoz http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-lumia-925-16-gb/productDetails.aspx?productId=telcepnoklu925&categoryId=371946

ama iphone almaya gücü yetmeyen veya bir telefona o kadar para gömmeyi mallık varsayan için şu an tek seçenek bence. android yalan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...