Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 1

forgiver

Öne çıkan mesajlar

Habertürk Gazetesi'nde yer alan Feridun Niğdelioğlu'nun haberinde, diğer yöneticilerin engellemeye çalışmalarına rağmen devre arasında sinirli bir şekilde soyunma odasına giren başkan Aziz Yıldırm tercümanlara, "Ne söylüyorsam aynen çevirin" dedikten sonra, "Neredeyse 3. golü yiyordunuz. Koskoca Fenerbahçe takımı iki maçta 5 gol yedi. Yaşım kaça geldi. Ben buna tahammül edemem" dediği iddia edildi.

Ardından Emenike'ye dönen Yıldırım, "Sana sahip çıktığım kadar çocuklarıma sahip çıkmadım. Nedir bu stresin? Sahada gezip duruyorsun, kafan başka yerde. Bir şeyini mi kaybettin de arıyorsun? Bu kadar kötü futbol olur mu? Rakip Sivas'a bak bakalım nasıl koşuyor oyuncuları" diyen başkan daha sonra teknik direktör İsmail Kartal'a dönerek, "Çıkart bunu oyundan" dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu birader salak mısınız siz? hakkaten ya gerizekalısınız yada rol yapıyosunuz.

ali ismail korkmaz fenerbahçe yıkılmaz tezahuratını yapanlar taraftarlar. biz yani. gerçek fenerbahçeliler. aziz destekçisi, kulupten para alıpta oyun yapan adamlar değil. bizim gibi insanlar.

bu ilanı veren ise aziz ve aziz zihniyetinde olan yönetim. biz değiliz yani. biz dediğimde ali ismail korkmaz, fenerbahçe yıkılmaz tezahuratı yapanlar yani.

aptala anlatır gibi anlattım. umarım anlamışsınızdır. anlamadıysanızda büyük problem var. internet fazla size uğraşmayın hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kulüp üyesi adam yapacak bir şey yok. Şu ilan çok normal millet boşuna gaza geliyor.

Bu sorgulanacağına sadece "şimdiye kadar niye kulüpten ihraç edilmedi" diye sorgulanması gerek. Onun da kolay olmadığını biliyorsunuz.

Her kulüp üyeleri vefat ettiğinde şöyle baş sağlığı diliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

yahu birader salak mısınız siz? hakkaten ya gerizekalısınız yada rol yapıyosunuz.

ali ismail korkmaz fenerbahçe yıkılmaz tezahuratını yapanlar taraftarlar. biz yani. gerçek fenerbahçeliler. aziz destekçisi, kulupten para alıpta oyun yapan adamlar değil. bizim gibi insanlar.

bu ilanı veren ise aziz ve aziz zihniyetinde olan yönetim. biz değiliz yani. biz dediğimde ali ismail korkmaz, fenerbahçe yıkılmaz tezahuratı yapanlar yani.

aptala anlatır gibi anlattım. umarım anlamışsınızdır. anlamadıysanızda büyük problem var. internet fazla size uğraşmayın hiç.

http://m.radikal.com.tr/spor/aziz_yildirimdan_ali_ismail_korkmaz_marsi-1195562
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...