Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sinemaya yalnız gitmek

atesbenicagiriyo

Öne çıkan mesajlar

lan saka maka gecen ben de hayatimda ilk kez tek basima sinemaya gittim (interstellar)

kiz arkadadasimdan ayrildigimdan beri sinemaya gitmemis oldugumu da oyle anladim

yine hayatimda ilk defa sinema salonundaki diger insanlara dikkat ettim de bayagi single gelen vardi rahatladim oyle oldunca dsf
Sosyal ağlarda paylaş

11-12 yaşlarında sinema merakı sarmıştı beni, büyüyünce eleştirmen olcam diyip sinema dergisini falan alırdım sürekli (altyazı ağır gelirdi), 12-16 arası falan sanırım tek başıma sinemaya gider dururdum her seferinde arkadaş bulamadığım için.
daha bi özgüvenim varmış o vakitler heralde, şimdi interstellar'a herkes gitmiş, arkadaş bulamadım falan diye hala izlemedim. bi de üşeniyorum gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

aşağılık kompleksiniz mi var niye yalnız gidemiyonuz kekeke

yalnız da gideriz biz aga

avmdeysem önce bir kahve içip sonra yalnız sinemaya giderim entelim ben

hede hödö

abi ne kasıntı heriflersiniz lan, ortamda kız mız da yok, daha bir havalar bir ıkınmalar

Cuce said:

hiç arkadasım kalmadığı ıcın bende yalnız gidiyorum bu aralar.
hanı iyide oluyo dırdırınıcekmiyosun milletin

adam bu işte, +rep p@npa
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

@tori; abi saçmalamasana? entellikle ne alakası var? insan arada evden çıkıp dışarda bir kahve içip kitap okumaktan keyif alamaz mı? anlamıyorum bu kalıplaştırma huyunuzu ya alla alla

kız mız yok ortamda. kimseye bir ispat da yok. kız olsa da umrum değil zaten evlenicem yakında. hey allam

kıyamams :|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...