Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satilik R9 280X GPU (yaklasik 1 ay kadar mining yapildi)

fizban

Öne çıkan mesajlar

Model su: GIGABYTE R9 280X GB-R928XOC-3GDrev1

Evet boyle bir GPU. Sorunsuz, zaten 9 aydir falan kutusunda duruyor. garantisi hala devam ediyor. Fanlarini kuvvetlendirmistik, bir vidasini takmayi unutmusuz ama. Uygun tornavida bulamadigim icin o vidayi takamiyorum, yapanin onu takmasi lazim. Fiyat konusuruz.
Sosyal ağlarda paylaş

asic makinalar çıkmış sanırım artık gpu kullanılmayacakmış,difficulty artmış falan , varmı gerçeklik payı bi ara girmeyi düşünüyodum bu mine işine de sanırım harcadığım elektriği karşılayamam diye vazgeçtim, sanırım bir poola girip bi mining şirketinden hisse kiralamak daha mantıklı?
Sosyal ağlarda paylaş

Vulcan_Lionheart said:

asic makinalar çıkmış sanırım artık gpu kullanılmayacakmış,difficulty artmış falan , varmı gerçeklik payı bi ara girmeyi düşünüyodum bu mine işine de sanırım harcadığım elektriği karşılayamam diye vazgeçtim, sanırım bir poola girip bi mining şirketinden hisse kiralamak daha mantıklı?

Ne diyorsun muhterem, nerdeyse 1 yil oluyor bu furya biteli, ben son farm kurup da para kaybetmeyenlerdenim.

Onemli olan ne kadar mining yapildigi degil, maksimum kac dereceyi gordugu. Yoksa 1 ay 3 ay calismaktan bisey olmaz karta, her gun kapatip acsan daha zararli bile olabilir, genlesme-sogumadan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...